reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja kiedyś czytałam taki artykuł, ze nie powinno się wykonywać tych badań w tak odległym czasie bo wynik może być błędny, logicznie odnosi się do stanu w dwóch różnych momentach czasu. I do mnie to trafia. Z tego co zauważyłam to większość ma robione oba te badania w jednym czasie, a wynik odbiera później.
Niestety nie udało mi się znaleźć czegoś w literaturze fachowej.
Przed chwila szukając jakiegoś info znalazłam u mamyginekolog, ze ona zleca pappe tydzień szybciej żeby wyniki były już gotowe do zinterpretowania w trakcie usg. U mnie w klinice nie jest to praktykowane.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A mama ginekolog nie mówiła o Nifty,ze wcześniej można zrobić i tyłki potwierdzić usg?


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
reklama
A ja sobie co chwile macam cycuchy czy nadal bolą [emoji23] normalnie nigdy mnie tak nie bolały.

I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01
 
da752857d4f699ac1be4b776b09ba119.jpg

Ale jak pisałam dla mnie to trochę nielogiczne, sama miałam robione tego samego dnia i jak czytam to większość osób tez.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kreatola zmień mi proszę z 7.02 na 13.02 :) jak się czujesz?
Zaraz zmienię!

A czuję się dobrze, dziękuję, wręcz świetnie, bo właśnie pierwszy raz poczułam przez brzuch, dłonią, jak Mały kopnął [emoji813][emoji813][emoji813]

Pozdrawiam serdecznie!

Ps. A papp-a się nie przejmuj. To statystyka. Tylko statystyka!


Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry