reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bardzo mi przykro :( ja mam obawy czy nie zaszkodzi. Chyba nie powinien. Wszyscy Wierzą że on pomoże, ja jednak pierwszy transfer miałam bez tego i się udał. Tylko to było zaraz po procedurze na świeżo.
Ja tez miałam na świeżo. Pomyślelismy, że nie zaszkodzi spróbować. Człowiek się łapie wszystkiego :-) A pani dr mówila, że to niby o kilka procent podnosi szansę, że się uda. Trzymam kciuki!

11.2016 - IMSI - nieudane
 
reklama
Ja tez miałam na świeżo. Pomyślelismy, że nie zaszkodzi spróbować. Człowiek się łapie wszystkiego :-) A pani dr mówila, że to niby o kilka procent podnosi szansę, że się uda. Trzymam kciuki!

11.2016 - IMSI - nieudane

juz dzwoniłam do kliniki i zdecydowaliśmy sie na glue mam nadzieję ze się uda. WierzE w to :-)
 
Cześć dziewczyny. W sobotę miałam punkcję, pobrano 7 pęcherzyków z czego 3 były niedojrzałe i 3 się zapłodniły nie wiem czy to dobry wynik, bo jeśli embriolog poleci transfer 2 komórek to nie będzie sensu mrozić tej trzeciej. Problem mój i mojego męża to bardzo słabe wyniki nasienia. 93% nieruchliwych, 3% żywych i 3% ruchliwych. Lekarz powiedział ze ciąża naturalna to dla nas jak trafić w totka. Tak wiec rzucilismy wszystko i jesteśmy w trakcie pierwszego podejscia w klinice Bocian w Warszawe. Czy któraś z was miała doświadczenie z tą kliniką?
Ja miałam transfer 19.10 w Bocianie :)
Zamroziłam 1 kropka, miał niską ocenę, ale i tak po niego wrócę, za rok może dwa :)

I IVF - mój Bąbelek ma 8 tygodni [emoji173][emoji703][emoji320][emoji322][emoji324]
 
reklama
Dziewczyny czym brzuszki smarujecie i od kiedy?

I IVF - mój Bąbelek ma 8 tygodni [emoji173][emoji703][emoji320][emoji322][emoji324]
 
Do góry