reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny! Czytam Was od dłuższego czasu :) Założyłam konto tylko dlatego, że zojkazojka zastanawia się nad zmianą kliniki. Też polecam Bociana! Ja zaczynałam leczenie w Katowicach u dr Adamczyka (miałam tu też jedną wizyte z dr Mrugaczem) ale na punkcję i transfer jeździłam do Białegostoku do dr Mrugacza :) Było to moje pierwsze podejscie do invitro- jutro jadę na usg serduszkowe :) Także polecam Bociana z całego serca i dr Mrugacza! Dodam jeszcze, że wcześniej jeździłam do Katowic do Gyncetrum do pani dr Cz., która nam powiedziała, że nie mamy szans na dziecko...
 
Plastelinko kropelka krwinie świadczy o niczym złym. Czasem jakieś naczynko pęknie na przekrwionym macicy... Na szczęście usg już za moment, mam nadzieję, że rozwieją się wysokie twoje strachy.
 
Ja dziś dzwoniłam do mojego doktorka i poinformowałam go o powodzeniu i był tak szczerze ucieszony aż ja się wzruszylam. Serio tak fajnie zareagował granulował i ogólnie zapytał jak się czuję czy nic nie boli kazał brać folik i na najbliższą wizytę umówić się za 3 tyg. że wcześniej nie ma sensu. Że mam do niego dzwonić jak by coś się działo :) taki ludzki Pan :tak:
 
Gratulacje Rustynka [emoji177]

Daje znac ze zyje i mam sie dobrze. Ciaza rozwija sie prawidlowo a ja czuje sie super gdyby nie brzuch i zadyszka to nawet bym nie wiedziała ze w ciazy jestem [emoji4] powoli zaczynam czuc ruchy maluszkow a dzisiaj zaopatrzylam sie w dopplera i bede podsluchiwala bicie serduszek. Na koniec jak zawsze życzę wszytskim powodzenia bogatych jajobran, wysokich bet, pieknych widoków na usg i zdrowka dla Was jak i maluchów [emoji177][emoji11][emoji7]a tym co sie nie powiodlo wiary i sily ze i Wam sie uda [emoji173][emoji173][emoji173][emoji123] na koniec wrzucam zdjecie na ktorym jest jeden potwierdzony chlopiec a drugiego dobadamy w przyszłym tyg ale ze ciaza jednojajowa to na bank drugi siusiak bedzie [emoji4] caluje i kolorowych snow zycze [emoji11]
1478637057122.png


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1478637057122.png
    1478637057122.png
    243,1 KB · Wyświetleń: 537
Gratulacje Rustynka [emoji177]

Daje znac ze zyje i mam sie dobrze. Ciaza rozwija sie prawidlowo a ja czuje sie super gdyby nie brzuch i zadyszka to nawet bym nie wiedziała ze w ciazy jestem [emoji4] powoli zaczynam czuc ruchy maluszkow a dzisiaj zaopatrzylam sie w dopplera i bede podsluchiwala bicie serduszek. Na koniec jak zawsze życzę wszytskim powodzenia bogatych jajobran, wysokich bet, pieknych widoków na usg i zdrowka dla Was jak i maluchów [emoji177][emoji11][emoji7]a tym co sie nie powiodlo wiary i sily ze i Wam sie uda [emoji173][emoji173][emoji173][emoji123] na koniec wrzucam zdjecie na ktorym jest jeden potwierdzony chlopiec a drugiego dobadamy w przyszłym tyg ale ze ciaza jednojajowa to na bank drugi siusiak bedzie [emoji4] caluje i kolorowych snow zycze [emoji11]Zobacz załącznik 781885

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Zosia wpadaj na ciężaróweczki po in vitro [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam. Przyznam sie ze od jakiegos czasu Was podgladam... I bardzo wszyskie pomagacie:) dzis sie dosyc bardzo zestersowalam, tydzien temu robilam pierwsza bete wyszla ponad 450 dzis druga wyszlo ponad 4500 ale przed odebraniem wyniku pphawila mi sie na wkladze plamka krwi i koniec... Czy powinam sie nartwic ? Jutro mM wizyte u lekarza... I cala w stresie :/

Mi tez sie wydaje ,ze takie plamienia występują,jeśli Cię brzuch nie boli to spokojnie,jutro na wizytę i daj nam znac czy to bliźniaki [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem zła sama na siebie!!! Jak w takiej renomowanej klinice mogą takich niedopatrzenie się dopuszczać!? Dopiero wczoraj doszłam do wniosku, że oni tam na kasę patrzą a nie na ilość udanych in vitro...jejka noooo nie mogę sobie wybaczyć..
Jaka klinikę wybrałaś teraz. ? Możesz podać ten telefon gdzie można sobie pogadać i popytać :)
Nie obwiniaj się teraz będzie juz tylko lepiej :*
 
reklama
Do góry