reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No ja mam to samo w UK. Do przychodni nawet sie nie wybieram. O becie nie ma mowy, zrobiłam wczoraj za 200zl w prywatnym polskim lab, a jutro pewnie w przeliczeniu około 800zl zapłacę za wizytę z usg, moze 600... W Pl to na betę latalabym co drugi dzien i juz pewnie bym ze dwa usg zrobiła,a tu... Jak mi wyjdzie pozamaciczna to szczerze mówiąc nie wiem jak to tutaj potraktują, ale mam nadzieje ze z ewentualna laparo nie bedzie problemu, choc moze tez każą czekac, az bolec zacznie czy cos... Bo przeciez natura...

Dragonfly, dlaczego tutaj w UK nie zrobili Ci invitro??

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bo jestem za stara....
 
reklama
reklama
Do góry