reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gosia, Truskaweczko dziekuje za słowa nadziei.
Szczerze nie brałam innej opcji pod uwagę to 2 ostatnie mrozaczki.
Ale wróciłam do postów z przed 3 lat ciąży z córeczka i tam w 6 dpt wynik był juz dodatki moze zakłamany bo 3 dni wcześniej ovittelle ale w 7dpt lekko spadł ale był ponad 40.wiec teraz gdyby zaskoczył choć jeden okruszek to juz beta wskazałaby cokolwiek..tak jak u Truskawki w 7dpt ponad 40.
 
reklama
Gosia, Truskaweczko dziekuje za słowa nadziei.
Szczerze nie brałam innej opcji pod uwagę to 2 ostatnie mrozaczki.
Ale wróciłam do postów z przed 3 lat ciąży z córeczka i tam w 6 dpt wynik był juz dodatki moze zakłamany bo 3 dni wcześniej ovittelle ale w 7dpt lekko spadł ale był ponad 40.wiec teraz gdyby zaskoczył choć jeden okruszek to juz beta wskazałaby cokolwiek..tak jak u Truskawki w 7dpt ponad 40.
Nie da się tego tak matematycznie wyliczyć . Myślę że Twoje szanse nadal są .....
Niby powinno już być coś widać ale niekoniecznie . Powtórz w środę czwartek jest jeszcze nadzieja
 
Truskawka,gratuluję! ☺
Ewelina, super, że u Was wszystko dobrze☺
Malinuś, nie załamuj jeszcze rąk, może po prostu jest za wcześnie, Maluchy pewnie dopiero się wgryzają.

Ja już po urlopie, pierwszym dniu w pracy i po wizycie.
Za 2 tygodnie zaczynam antyki. Kolejna wizyta 14 lipca (Gosiu wpisz mnie proszę). Tym razem będę miała lekko zmodyfikowane zastrzyki - menopur plus coś tam innego. Punkcja i transfer powinny być w pierwszej połowie sierpnia.
Wracam do gry i od razu mi lepiej ☺
 
Gosia, Truskaweczko dziekuje za słowa nadziei.
Szczerze nie brałam innej opcji pod uwagę to 2 ostatnie mrozaczki.
Ale wróciłam do postów z przed 3 lat ciąży z córeczka i tam w 6 dpt wynik był juz dodatki moze zakłamany bo 3 dni wcześniej ovittelle ale w 7dpt lekko spadł ale był ponad 40.wiec teraz gdyby zaskoczył choć jeden okruszek to juz beta wskazałaby cokolwiek..tak jak u Truskawki w 7dpt ponad 40.

Ja bym jeszcze całkowicie nie skreślała kropkow, nie odstawiaj jeszcze leków, może tylko jeden sie zaimplantowal pózniej i jeszcze ta beta nie wyszła, może jeszcze nie wszystko stracone.
 
Część dziewczyny. Ja miałam dziś transfer ostatniej blastki i mam nadzieję na to że to wlanie ta na która czekałam cztery lata .Wykorzystałam już trzy stymulacje i to ostatnia nadzieja na nasze dziecko tym bardziej jest to dla mnie stresujące...Może łatwiej będzie przetrwać mi ten czas z Wami..
 
Malinus mi tez sie wydaje, ze troche sie pospieszylas. Daj im czas...
Ja juz po wizycie - 6 jajek ok 12cm i jakies 3, ktore maja ok 8. Endometrium 8cm. Estradiol z soboty 155. Dzis oddana krew znowu.
Lekarka mowi, ze jest dobrze. Jest?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Malinus mi tez sie wydaje, ze troche sie pospieszylas. Daj im czas...
Ja juz po wizycie - 6 jajek ok 12cm i jakies 3, ktore maja ok 8. Endometrium 8cm. Estradiol z soboty 155. Dzis oddana krew znowu.
Lekarka mowi, ze jest dobrze. Jest?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
endo raczej 8 mm :-D
na moje oko jest dobrze
wyników krwi nie potrafię zinterpretować.
Dalej leki bez zmian. ?
 
reklama
Do góry