reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny
Natula przykro mi, ze sie nie udało, ale najważniejsze to miec jakis plan. A co do lekarza to mój tez taki jest, mało co mówi, wszystko się musze sama dowiadywać - najcześciej z tego forum lub gdzies z neta :/

Megi wiem, ze mam taka chorobę, to ja przeszłam w 1szej ciązy, urodziłam miesiąc wcześniej, po porodzie dzieciak do inkubatora a ja na oiom bo było bardzo zle, pewnie czeka mnie powtórka z rozrywki, ale jednak chęc posiadania dziecka jest ważniejsza

Westaice mam dokładnie tak samo jak Ty, muszę miec plan i kontrolę, zawsze jak ogladałam jakies programy o in vitro to wspołczułam tym parom i sie cieszyłam, ze mnie to nie spotka, a tu sytuacja zupełnie sie zmieniła

Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze bety!! :)
 
reklama
Kciuki za betujące:) czekam na same dobre wieści:)

Ewelin - co tak pozno? Serca nie mają?;)

Kamka - daj znać co i jak, kciuki i powodzenia

Dziewczyny, bo ja mam stresa, czuje ze cała napięta jestem, tak nie moze byc. Powiedzcie mi jak to jest z tym relanium - mozna brac? Ile? Kiedy moge wziąć i czy to nie jest na receptę? Ile brac mg po transferze?
Mam nerwa jak przed pierwszymi koloniami.
 
reklama
Do góry