reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dziewczyny, nie wierzę!
9dt 3dniowy zarodek
Nie chciałam juz WAm pisać, ale w dniu transferu przyjechałam do pracy z towarem. Nie było już żadnego pracownika, sama rozładowałam auto. Mąż mnie skrzyczał, bo 3 dni wiłam się z bólu. Myślałam, że juz po ptakach, więc pojechałam na kilka dni na warsztaty tańca brzucha. zajęcia od rana do wieczora. Na betę poszłam już chyba tylko z obowiązku, na nic nie liczyłam.
No toś sobie wytańcowała :laugh2: Rewelacja!!
 
dziewczyny, nie wierzę!
9dt 3dniowy zarodek
Nie chciałam juz WAm pisać, ale w dniu transferu przyjechałam do pracy z towarem. Nie było już żadnego pracownika, sama rozładowałam auto. Mąż mnie skrzyczał, bo 3 dni wiłam się z bólu. Myślałam, że juz po ptakach, więc pojechałam na kilka dni na warsztaty tańca brzucha. zajęcia od rana do wieczora. Na betę poszłam już chyba tylko z obowiązku, na nic nie liczyłam.
No z tym dzwiganiem troszkę przesadzilas .Ale taniec jak najbardziej wskazany :tak:
:tak:
 
reklama
Do góry