reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ja nie wiem co się ze mna dzieje ! Kiedyś zjadłam jednego batona na miesiąc jeszcze przed :mad: a teraz jakaś masakra nie ma dnia bym się nie objadala słodyczami !
 
reklama
czyli LH na wlasna reke bo neuberg nic mi niewspomial ani skierowania niedal...ale niezamierzam zanie placic...moze we wtorek jak bede robila sobie progesteron i estriadol to poprosze o LH??? zrobia mi czy bede musiala placic...hym hym
 
dariaa może już tego nie praktykują nie wiem..Jak podchodziłam komercyjnie to miałam LH robione, a teraz skierowania nie dostałam, więc albo to jest nie potrzebne już albo się upomnę :-p Ja jade jutro to się dowiem tez jestem z tej samej kliniki co ty:tak:
 
Kate nie odpowiedzialam tobie na pytanie... oczywiscie leze, leze i leze... tak jak lekarz karze ...:tak: a w spa mialam super wygode, nie narzekalam... ale jednak wole byc we wlasnym domku i lozeczku ;-)
 
Witajcie.

Genna gratuluje pieknego syna i zycze wam zdrowka.

Witam nowe dziewczynki niestety ale nie pamietam wszystkich nickow :-)

Kate23 ewelinahcg leczymy sie w tej samej klinice tylko ze w przeciwienstwie do was mam bardzo dobre zdanie na temat tej kliniki. Ja lecze sie u pani doktor nie u zadnego z Dr R. I jestem mega zadowolona. A przeszlam tez swoje i moja pani doktor zawsze byla przy mnie. Nawet jak trafilam do nich do szpitala z pozamaciczna, przychodzila miedzy punkcjami i transferami nie zamienilam bm na inna klinike.

Ewelinahcg zycze ci aby wszystko sie skonczylo pozytywnie.
 
Witajcie.

Genna gratuluje pieknego syna i zycze wam zdrowka.

Witam nowe dziewczynki niestety ale nie pamietam wszystkich nickow :-)

Kate23 ewelinahcg leczymy sie w tej samej klinice tylko ze w przeciwienstwie do was mam bardzo dobre zdanie na temat tej kliniki. Ja lecze sie u pani doktor nie u zadnego z Dr R. I jestem mega zadowolona. A przeszlam tez swoje i moja pani doktor zawsze byla przy mnie. Nawet jak trafilam do nich do szpitala z pozamaciczna, przychodzila miedzy punkcjami i transferami nie zamienilam bm na inna klinike.

Ewelinahcg zycze ci aby wszystko sie skonczylo pozytywnie.[/QUOTE/]

Hej. Ja jak na razie nie narzekam na klinikę choć do paru rzeczy mogłabym się uczepic☺ i też nie lecze się ani u prof Ani u jego synów choć zaczynałam u Pana M . Teraz mam fajną Panią dr R. B. i jestem z niej zadowolona☺

Genna OGROMNE GRATULACJE I DUZO ZDROWKA DLA WAS☺
 
Agulla84 znam ten ból, ja w stresie raczej mam nie chęć do jedzenia a tutaj na odwrót:-p moim zdaniem wynika to z faktu że co się ustabilizujemy to za chwilę znowu nas rozchwieją..:-(
 
KATE23 w takim razie chodzimy do tej samej pani doktor: -) jest fantastyczna. Po mojej pierwszej punkcji zadzwonila zapytac sie jak sie czuje, po transferze rowniez. A najbardiej jej jestem wdzieczna ze przy mnie byla jai okazalo sie ze jestem w ciazy pozamacicznej: -( podniosla mnie na duchu. Jesli chodzi o innych lekarzy to znam tylk prof. R i tez nie moge narzekac bo zajal sie nami super w ciagu 2 dni mialam zrobione wszystiie badania lacznie z droznoscia jajowodow. A jezdzilam do lodzi do prof ktor przez 6 miesiecy wypisywal tylko recepte i bral 300 zl nawet usg nie zrobil bo w gabincie nie mial ylko wysylal gdzies. Zmarnowalam pol roku przez tego eksperta. A prof. R po badaniach zakwalifikowal nas do rzadowki i pamietam ze kazal nam oddac kase za wizyte bo zrobil ja jako w rzadowce. Chociaz o jego synach slyszalam duzo zlych opini no ale nie kazdemu sie dogodzic. Jesli chodzi o LH to ja mialam zlecony przed stymulacja tai jak inne badania. Robilam je w 3 dzien cyklu. Progesteron pani doktor pamietam ze zlecala przy stymulacji nie zawsze ale pare ray mialam robiony.
 
Buniaczek tak ja taz mialam stycznosc z pania dr RB to ona robila mi punkcje i wkladala tez ostatni zarodek ktory sie na jakis czas u mnie zadomowil mam do niej tylko troszke zal ze nie powiedziala mi ostatnio jak skarzylam sie na lekkie uplawy po dobrej becie zebym sobie zrobila progesteron i moze bysmy wtedy zwiekszyly dawke lekow lub dopisala by mi cos. Moze bylo by inaczej.
 
reklama
Do góry