reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bylam powtórzyć progesteron wynik będzie po godz 21. Leczę się w Gamecie w Rzgowie nigdy wczesniej nie kazali mi robić progesteronu dziś sama zrobiłam bo wróciły mi uplawy delikatne ale są. Jak mówiłam doktorowi o nich to powiedział że jak nie ma krwi to nie ma się o co martwic i brac dupfaston i estrofem 3*1 bo po luteinie dopochwowej mialam ostatnio zapalenie. Ciekawe co powie jutro.
 
reklama
Ewcia - W takim razie poproś o podjęzykową luteinę tzn. ja bym bez niej z gabinetu nie wyszła.;-) Trzymam kciuki za bete.
 
Kurczę niby tu Warszawa powinno być łatwiej a tu taki problem :( ciekawa jestem czy w Katowicach mógłby mi ktoś przepisać a zrobić mogłabym w Warszawie....?
 
Bylam powtórzyć progesteron wynik będzie po godz 21. Leczę się w Gamecie w Rzgowie nigdy wczesniej nie kazali mi robić progesteronu dziś sama zrobiłam bo wróciły mi uplawy delikatne ale są. Jak mówiłam doktorowi o nich to powiedział że jak nie ma krwi to nie ma się o co martwic i brac dupfaston i estrofem 3*1 bo po luteinie dopochwowej mialam ostatnio zapalenie. Ciekawe co powie jutro.
Ewcia ja też się tam lecze i właśnie zauważyłam ze nie zwracają zbytnio uwagi na pomiar progesteronu. W trakcie stymulacji niby zrobili mi na koncowce ale nie przejmowali sie wynikiem a wynosil 0, 7 nie pamietam jednostki. W sumie u Ciebbie to najważniejsze ze nie ma krwi. Wierze ze wszystko bedxie dobrze i jutro
rozwieja Twoje wątpliwości ☺
 
Sykatynka - Nie mam pojęcia . Podejrzewam że bez wizyty w Katowicach i konsultacji lekarz nic nie zrobi. Zadzwoń sobie jutro i będziesz wiedziała bo w sumie ciężko powiedzieć czy da się tak jak byś chciała. Ogólnie jest poważny problem z immunologami , ja się tak mojego naszukałam że szok. Byłam prywatnie bo terminy masakryczne jak na NFZ a teraz podobno i on nie ma umowy z NFZ-em więc nie wiem gdzie ludzie mają jeździć żeby się leczyć:szok:
 
Ewcia tak myślałam że to Gameta łódzka:zawstydzona/y:mi tez tak dali po pierwszym ivf. tylko duphaston bo wiedzieli że z tego ciąży nie będzie ( ja wtedy jeszcze nie byłam taka mądra w temacie ivf) podali mi w 4 dobie zarodek 5 komórkowy:eek:dali zdjęcie po procedurze i stąd wiem.Prof R wytargał ode mnie na maksa kasę a nic od siebie nie pomógł, zrobił tylko AMH i nic ponadto. Dawka 400 menopuru plus puregon doszedł pod koniec, z czego 3 komórki stracił bo za późno dał cetrotide a mniejsze nie dojrzały i stąd katastrofalny efekt stymulacji. Mam olbrzymią niechęć zarówno do prof jaki do kliniki. Zostałam tam strasznie potrakowana:confused2:uciekłam po pierwszej próbie gdzie pieprz rośnie i powiedziałm że moja noga tam nie stanie. I nie mowię tego dlatego że się nie udało, w obecnej klinice dopiero 4 procedra przyniosła efekt ale podejście dr M z Gyncentrum jest nieporównywalne z prof R z Gamety. Luteina 50 też mnie podrażniała ale 100 już mniej. Zawsze moża przemywać po aplikacji wacikiem nasaczonymz rumiankiem, używać aplikatora i wkladek hignienicznych a podraznienie, uczulenie da się znieść.
 
Witajcie Kochane

Fusun nawet nie wiesz jak się cieszę ,że wracasz do walki :-)...

Wybaczcie ,że się nie odzywałam , ale strasznie słabo się czuję :-(. Lekarka w sumie stwierdziła ,że moja morfologia po takim krwotoku jest ok , mam sobie brac zelazo . Dała mi skierowanie na badanie moczu z posiewem oraz powtórke morfologii na jutro....zobaczymy.
Chyba nerwicy dostaję ....wciąż mam wrażenie ,że mam za mało tlenu, mimo ,że staram się robić głebokie wdechy to jakby we wdychanym powietrzu go brakowało ...nawet będąc na dworze. Męczę się schodząc na dół po schodach...koszmar. Do tego te suche dłonie i stopy :-( nie wiem co z nimi ....a może to paranoja?

Jakby tego było mało to znów w nocy strasznie krwawiłam....mimo ,że biorę proverę...około 11 samo przeszło i jest totalnie sucho...mój organizm jakiś nienormalny jest:wściekła/y:

Nieważne...

Za wszystkie jutrzejsze wizyty zaciskam kciuki na maxa :-)
 
Ostatnia edycja:
Asiula, dobrze będzie, kiedy ten cholerny wynik hist. do Ciebie przyjdzie???
Ja dziś byłam u swojego kochanego gina z małą łapóweczką:-)Musiałam się odwdzięczyć za załatwienie szybkiego terminu na histeroskopię;-)Przy okazji pobrał mi cytologię, zbadał i powiedział, że ta torbielka to nic groźnego i abym się tym nie przejmowała. Ja mam strasznie mokro w majtkach, trochę odczuwam jajniki, ale tylko trochę. Jutro wizyta, więc dam znać, co i jak:-)
 
Kate, no nie wiem, kiedy punkcja, bardzo chciałabym w poniedziałek, ale tego się dowiem jutro:happy:
Dziś mąż musiał spełnić swoją powinność:-)
Szybko zleciało, Tobie też szybko zleci, 20.02 już tuż, tuż.....:rofl2:
Jestem taka podniecona, że jutro podglądanko, że chyba nie usnę z wrażenia:-)
 
reklama
GizaS ja liczyłam sie wcześniej w Prowicie w Katowicach u dr Orlinskiego dwie nie udane proby teraz przenioslam sie do Rzgowa do dr P R ciesze sie ze beta jest ok a tu taki progesteron masakra Mam wynik wieczorny i tez nic 0,53 tez mało czekam do jutra do godz 16. Wzielam juz popoludniu dupka 2 i wieczorem tez wezme 2 tabletki
 
Do góry