reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

bubu cuda się zdarzają :-)

GizaS czekam na wieści od znachora:-p Ty wiesz dlaczego;-)

Kate nawet nie wiesz jakbym chciała już działać ...zobaczymy co jutro lekarka powie , bo wiem ,że cosik tam podczas krwawienia mierzyła w jajnikach ...chyba że cysty :baffled:

Dorotka poddam się lekarce....zobaczę co powie ....szczerze mówiąc to ja w desperacji jestem:zawstydzona/y:
Wiem ,że to głupie , ale tak strasznie brakuje mi jakichkolwiek efektywnych działań...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bubu, według dra pałki ja po obumarciu ciąży w 8 tygodniu mogłam robić podejście już po @ więc ty chyba tym bardziej....
 
Asiu_77 nie chce być tą złą, ale moim zdaniem odczekaj parę cykli. Według mnie lekarz który pozwoli Ci podejść do stymulacji teraz to rzeźnik. Daj czasowi czas.. proszę...


Bubu520 na tak wczesnym etapie, możesz się starać od razu. Jednak w naszym przypadku to zależy od tego czy chcesz podejść do crio, czy musi być stymulacja.. Niestety beta spada, a to nie zwiastuje nic dobrego. Myślę, że i tak jak na 4 transfery to optymistyczny wynik. Wiem, że to brzmi strasznie, ale endometrium jest dobre, więc jesteś w stanie zajść w ciąże zawiodło cos innego. Wierze w cuda, i mam nadzieje ze to błąd labu bo sama przez to przechodziłam, ale jeżeli nie to dasz rade.

szczescie trzymam kciuki za blastki, myślę że wszystko będzie dobrze.
 
Asiu ja też się zgadzam z Kate.
Wiem że chcesz osiągnąć swój cel. Zresztą jak każda z nas.
Po takich przebojach delikatnie mówiąc wg mnie powinnaś odczekać. Niech organizm dojdzie do równowagi. Bynajmniej ja bym tak zrobiła. Decyzja należy do Ciebie. Życzę Ci jak najlepiej. Tylko dla mnie takie podkręcanie czasu nie jest dobre. Nie gniewaj się za te słowa. Tylko uważam że zdrowie jest najważniejsze.
 
Hess moje tsh to 2,7- jutro mam wizyte mam nadzieję że doktor zwiększy mi dawkę i do transferu zdąży tsh spaść :/
dziewczyny da się wmiesiąc zmniejszyć tsh tak żeby było choć poniżej 2??
 
kate , Tola już Was nie kofffam ;-) miałyście napisać : " powinnaś zacząć stymulację w najbliższym możliwym terminie , najlepiej od jutra " :-p

A tak poważnie to zrobię jak każe lekarka , przeca pistoletu do głowy jej nie przyłożę ...a może ...:confused:

Miało być na poważnie...ehhh, chyba nerwowa głupawka przed jutrem mnie wzięła...wybaczcie :rofl2:
 
reklama
A ja Cie Asiu Kofffffffam i nie chce żebyś zdrowiem przepłaciła. Walczysz o to o co my wszystkie ale trzeba mieć zdrowy rozsądek. Zdrowie to podstawa! No mam nadzieje że lekarka też zachowa rozsądek i nakaże Ci odpoczynek ;-)
Pozdrawiam!!

Dla Dziewuszek z wizytami i betami kciukasy!!!!
 
Do góry