reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Witam dziewczyny, ja dziś miałam mieć transfer ale niestety mój ostatni zarodek zdegenerowal także wykrescie mnie narazie z listy. Będę próbować za jakiś czas z refundacja. Pozdrawiam trzymajcie się no i powodzenia.
 
reklama
Dobrze , dobrze nie będę już czytać , zresztą i tak mam już dość.
Do tego moja matula dzwoniła i pytała jak się czuję . Pytała co mi robili , co mi się działo ....po wysłuchaniu mojej krótkiej , acz krwawej historii , skwitowała " masz to co chciałaś , cudowałaś z in vitro to teraz nie narzekaj " :-(

Ale nieważne ...\

kate Kochana wpisz mnie na 30 go na wizytę kontrolną po abrazji
 
Jo.M. - na swoje wyniki czekałam 2 tygodnie, na wyniki męża 3 tygodnie. U mnie w sumie nic ciekawego się nie dzieje. Wysłałam lekarce dodatkowe wyniki, które mi zaleciła ze względu na immunofenotyp, na szczęście nic dodatkowego nie wyszło. Zaleciła mi kilka dodatkowych suplementów. W przyszłym tygodniu jadę na pobranie krwi do immunofenotypu i powoli się zaczynam stresować co tam z moimi NK :confused:

dorotav - co u Ciebie??
 
Lilia, a jakie nowe suplementy Ci zaleciła?
Kiki, już mnie bolą kciuki od zaciskania, naprawdę mam nadzieję, że będzie dobrze!
 
Lilia - Będzie ok jestem przekonana .

Asia77
- Kurcze ale miałaś przeboje. Strasznie Ci współczuję bo nie wyobrażam sobie jak się czułaś. Dojdziesz teraz do siebie i będzie wszystko ok. Też odradzam Ci czytać dr googla bo zejdziesz na zawał zanim wszystko się wyjaśni.
Pozdrawiam , a mamą się nie przejmuj bo najwidoczniej nie rozumie nic.
 
Asia_77 - aż brak mi słów na to co powiedziała Twoja mama. Przykro mi, bo wydaje mi się, że ona doskonale wie jak się czujesz i że walczysz o Swoje szczęście. No nie wiem, może ona jest zazdrosna o to, że kiedyś takie środki jak in vitro nie były dostępne. Sama nie wiem, nie rozumiem jej postępowania...

sykatynka - wszystkie suplementy, które biorę wypisałam na poprzedniej stronie

lookator - na jakim jesteś etapie?? Podchodzicie do transferu?? Jak się czuje żona??
 
Asia to nasze mamy mogą sobie 5 przybić. Moja przyjechała do mnie do szpitala jak poroniłam i co powiedziała: że nie rozumie dlaczego uparłam się na to in vitro i w dodatku zmanipulowałam męża który robi wszystko co mu każe. Także zabrzmiało podobnie. Mamy co chciałyśmy... Zszokowały mnie te słowa bo padły z ust kobiety która 7 lat starała się o 2 dziecko. Pomimo tego że ją kocham to akurat tego chyba jej nigdy nie wybaczę, jeszcze powiedziała to w takich okolicznościach. Dlatego nie wymagajmy i nie spodziewajmy się jakiegoś zrozumienia i szczególnej empatii od rodziców bo tylko się dobijemy psychicznie... Trzymaj się :*
 
jo.m ja wysłałam probki 24.12 a wyniki przyszły wczoraj. mi wyszlo MTHFR/A1298C

Wynikow jeszcze nie ma
dziekuje wam za kciuki

asia, migotka- bardzo mi przykro ze w tych ciezkich chwilach nie mialyscie wsparcia ze strony mamy.
 
Ostatnia edycja:
Anulla ja piję olej lniany raz dziennie, dwie łyżki stołowe. Nie mam przyjemności z tego:sorry2:ale jest bardzo zdrowy i warto go pić przed stymulacją a także i później. Ja mam oleofarmu. Piję i przegryzam tym co mam pod ręką, pomidorem, selerem naciowym czy czymkolwiek aby pozbyć się tego posmaku.

Solostar przykro że nie była dane zabrać Ci bąbla do domu? A w której dobie i jakiej klasy został zamrożony?
Asia masz przeboje z mamą, żadnego wsparcia:zawstydzona/y:a jak się czujesz, masz dalej @

Odnośnie ananasa-nalezy go jeść do 2-3 dni po transferze-ale to mówiły dziewczyny które miały podane blastki, skoro ja miałam podane zardoki trzydniowe to powinnam jeść 4-5 dni po transfrze? wiem że za długo nie można a nie chciałabym sobie zaszkodzić tylko pomóc maluszkom się zagnieździc jeśli będą się dalej dzielić:zawstydzona/y:dziś ich lulminacyjny dzień bo w 4 dobie zatrzymują się:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiesz co Asia, normalnie mnie krew zalewa, Twoja mama chyba nie ma zupełnie empatii!!!!!
Weź nie bierz sobie tego do serca, dziel to na trzy, bo naprawdę to bzudy co ona gada.
Trzymaj się dzielnie!!!!!My w Ciebie wierzymy, będzie dobrze!!!!
 
Do góry