reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny te z którymi się znam i te nowe życze Wam radosnych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia!!!

Nawet jeśli to trudny czas trzeba się cieszyć tym co się ma, nie zapominajcie o swoich partnerach i rodzinach, bo dla nich czas naszych starań jest bardzo trudny.
Ja rok temu też byłam po nieudanej punkcji a teraz zostało tylko kilka tygodni do porodu. Walczcie i wierzcie marzenia się spełniają!!!
 
reklama
Moje drogie zycze Wam Zdrowych,Pogodnych,Wesolych Swiat spedzonych w Rodzinnym gronie
wink.gif

do uslyszenia po świetach
wink.gif
 
Cześć Wszystkim

Widzę dziewczynki , że i Wam Święta dają popalić psychicznie. Nie ma się co dziwić bo to rodzinne święta a dla nas staraczek chyba bardziej niż cokolwiek przypominają że my pełnej rodziny nie mamy. Żeby tylko przeżyć tą Wigilię a potem to już zleci. Co roku mam nadzieję że może kolejne Święta już będą lepsze ale póki co 5 lat dalej to samo . Ach szkoda gadać.

Życzę Wam zdrowych , radosnych i spokojnych Świąt i abyśmy w tym Nowym Roku w końcu wyniosły się z tego forum na ciężarówki a nasze starania poszły w niepamięć i pozostała tylko radość .
Buziaki

Tola - Nie zazdroszczę Ci teraz tego czekania do kolejnej bety. Kurcze ja bym chyba poszła jednak to tego szpitala na badanie ale zrobisz jak zechcesz. Mam nadzieję że Twój Świąteczny cud rośnie i po Świętach będzie mega beta. Nie może być inaczej.

Lilia - Dzięki za priva i za informacje. Te badania to wszystkie z igg i igm bo to daje obraz czy jest , czy przebyta czy są przeciwciała. Ureo my nie robiliśmy bo jak Ci pisałam już chyba te antybiotyki co mieliśmy z M zadziałały też na ureo jeżeli było coś nie tak.

Kikifish -
Trzymam kciuki za pecholki i daj znać po kolejnej wizycie co i jak. Ja będę w klinice 29 , mam nadzieję że dostanę wytyczne do stymulacji i że nic się nie przesunie.
 
sykatynka tak mialam wczoraj usg ,jest wszystko w porzadku ,dzidzius juz ma 26mm rosnie ladnie i leci nam juz 9 tydzien ,jedynie mam przeciwciala toxoplazmozy IGG i mam zrobic awidnosc p-cial toksoplazma IGG ,lekarz wtedy sprawdzi czy mialam chorobe przed ciaza czy jak juz bylam,jak choroba byla przed ciaza to dobrze nie bedzie trzeba leczyc a jak wystapila w trakcie juz ciazy to wtedy bede musiala podjac leczenie. Nastepna wizyte mam 7.01 .2015 i bede miala wtedy badanie prenatalne.
 
reklama
Kochane

Cieplych i radosnych, rodzinnych swiat zycze wam z calego serca. I dla kazdej przynajmniej raz zobaczyc te dwie kreseczki i 9 miesiecy upragnionej ciazy. A poki tak sie stanie zycze wam duzo spokoju i wytrwalosci.... Niech moc Boza z wami bedzie
 
Do góry