reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam Dziewczyny; Wiedze ze nowy rok zacznie sie z hukiem :) Ja tez planuje stymulacje w lutym :tak:
A wlasnie,kiedy najlepiej wykonac badania hormonalne ? mogę np teraz ? bo wlasnie mnie @ nawiedzila, czy lepiej poczekac na styczniową @ i stymulacja w lutym ? Dodam ze nie mieszkam w polsce i stymulacje zaczne tutaj i dopiero w 7ds zglosze sie do kliniki w polsce na pierwsza kontrole stymulacyjna.

ying-ying- Witam na forum i trzymam kciuki za przyrost :)
 
reklama
dorotav na którą wizyta? 3mam kciuki :tak:

GizaS to już podglądanie pęcholi? 3mam kciuki :-)

bunieczek29 to zapewne nie pierwsze i nie ostatnie takie smutne święta w naszym życiu, ale nie łam się, nie można się poddawać złemu nastrojowi:-)
Widzę, że dołączysz do nas styczeń - luty:-)

agulla84 a ty kiedy stratujesz???;-)

Tola32 kiedy testujesz?:tak:

GRUDZIEŃ:

16: GizaS - wizyta kontrolna
16: dorotav - wizyta u genetyka


17: Olusia - podglądanie maluszków
17: Milkaa1989 - wizyta serduszkowa
17: mmm... - podglądanie pęcherzyków
17: kate_p7 - wizyta kwalifikacyjna
19: Ewelajna86 - wizyta serduszkowa
19: mmm... - punkcja
22: kasik36 - wizyta u lekarza prowadzącego
22: calineczkaa - wizyta kwalifikacyjna
22: kikifish - podglądanie pęcherzyków
23: liskka - usg połówkowe
23: justys8782 - usg kontrolne
29: liskka - wizyta kontrolna po usg
29: Aisa79 - wizyta u lekarza prowadzącego
kikifish87 - udana stymulacja
Andziulek - stymulacja
inka26 - udany criotransfer

STYCZEŃ

05: lookator - udana pogadanka
07: dominikak86 - wizyta kwalifikacyjna
12: Aisa79 - usg połówkowe
15: Hess - wizyta kwalifikacyjna
15: Olusia - echo serduszek
Yplocka1 - udany criotransfer
Solostar - udany criotransfer
dorotav - udana stymulacja
Asia_77 - udana stymulacja
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny powodzenia na dzisiejszych wizytach.

Kate ja liczę, że wreszcie się uda i jedno zmartwienie mniej będzie na następne święta. Może być jeszcze w brzuszku ale żeby bylo :-)
Tak ja wracam do gry w lutym czyli po 3 @ myślałam, że uda się wcześniej no ale może tak musi być. Ważne ze wracam i tej myśli się kurczowo trzymam:-)

Olusia a ty na kiedy masz termin porodu?

Ale mam dzisiaj smetny dzień :-( spać mi się chce i mam jakąś chandre :-( smutno mi jakoś ......
 
Kate ja narazie nie myślę o kolejnym podejściu po ostatniej wizycie u pani genetyka odechcialo mi się wszystkiego może luty marzec ale muszę być gotowa fizycznie i psychicznie!ostatnio pytałam was o badania które jeszcze mogę ewentualnie zrobić ale nie dostalam żadnej odpowiedzi :-(
 
Agulla84 a jakie badania już robiłaś? Skoro byłaś u genetyka to te mutacje chyba już masz... Wiesz ja też robiłam mnóstwo badań na własną rękę i dochodzę do wniosku że to wszystko nie ma większego sensu, możemy przebadać się wzdłuż i wszerz a o tym czy uda się kolejny transfer decyduje czysty przypadek.

Kate to czekamy razem, a u Ciebie który to dc? U mnie 33 a u Doroty 30. Mam nadzieję że pójdzie to jakoś systematycznie i w miarę szybko. Tak bym chciała wyrobić się ze startem stymulacji przed świętami....

Buniaczek ten smerf maruda i mnie się trzyma więc witaj w klubie ;)
 
Witam
Ja już po wizycie. M pozbył się bakterii. Ja dziś 16 dzień antyków, 21 dnia mam zacząć gonapeptyl a w 12-13 dniu zastrzyków wizyta:tak:Czyli po nowym roku się zacznie bo wizyta wypada chyba na 2-3 styczeń:sorry:
Chyba się boję żeby nie skończyło się tak jak wcześniej
 
reklama
Agulla i jak te kariotypy? Możesz skorzystać jeszcze z tej promocji na mutacje jeśli byś chciała... A przeciwciała robiłaś? Wiesz ciężko cokolwiek doradzić.
 
Do góry