reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

moje drogie kurde nie wiem co mam myslec,brzuch mnie boli jakos ,boje sie ze przyjdzie miesiaczka planowo powinna wlasnie przyjsc jutro,no chyba ze to z nerwow... ,a dzisiaj dopiero 6dpt...mam czarne mysli juz:(:wściekła/y:
 
reklama
moje drogie kurde nie wiem co mam myslec,brzuch mnie boli jakos ,boje sie ze przyjdzie miesiaczka planowo powinna wlasnie przyjsc jutro,no chyba ze to z nerwow... ,a dzisiaj dopiero 6dpt...mam czarne mysli juz:(:wściekła/y:

Ja dzisiaj tez mam 6 dpt i strasznie ciagnie mnie w dole brzucha
Chcialabym zeby bylo juz jutro po odebraniu wysokiej bety!!! ;-)
 
no własnie nie wiem czy objaw,chodz nie doszukuje sie ich,ale jakos boje sie ze jutro sie obudze i moze przyjsc @ i sie rozkreci...mam czarne mysli...chodz tez jakos mi tak wierci w brzuchu,czasem mi sie nie dobrze zrobic...nie wiem ale co ma byc to bedzie...chodz chcialabym zeby moja walka o malenstwo juz sie skonczyla pozytywnie
 
Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty !!!
12: Luize - podglądanie bliźniaków
12: Migotka25 - wysoka beta!
12: Sykatynka - wizyta serduszkowa
12: calineczkaa - punkcja
12: dlugowlosa - wysoka beta!


Milkaa1989 - trzymam kciuki za powodzenie punkcji, aby wszystkie komórki się ładnie zapłodniły :-)

gos1512 - znam to uczucie, też nie mogę się już doczekać punkcji, a podglądanie mam w piątek. Trzymam kciuki za Twoje pęchole :tak:

Raptus - ja nic takiego nie miałam, więc nie pomogę.

Aisa79 - super, że u Twojego malucha wszystko dobrze. Oby tak dalej!! :tak:

Czy po in vitro to tylko chłopcy się rodzą ?!?!?!?!?:szok:

justys8782 - nie martw się, może to dobry objaw, znak, że organizm przygotowuje się na ciążę. Bądź dobrej myśli ! :tak:
 
yplocka no tak ale powinnam betowac dopiero 19.11
hess no oby to był dobry znak...chodz sie obawiam bo przy ostatnim mrozaczku tez tak miałam,tylko ze plamienia były juz 3dpt teraz zadnych plamień,a miesiaczka przyszła 6dpt :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny tak z ciekawości jak wygląda kuracja menopurem? wychodzi drożej iż gonalem? ja przy poprzednich stymulacjach miałam gonal i chyba wolałabym przy nim pozostać. czy stymulacja menopurem wychodzi drożej niż gonalem?
 
aisa79 ja wiem ze jeszcze nic nie jest pewne, ale to chłopak, mowie Ci ;-)

aisa77 spokojnie, jeszcze nic nie wiadomo do końca ... a nawet jeśli to trudno może ktoś nad tobą czuwa i lepiej żeby się poprzesuwało to wszystko;-p

to się jutro będzie działo ;-) bety, serduszka, jajeczka;-)

LISTOPAD:

12: Luize - podglądanie bliźniaków
12: Migotka25 - wysoka beta!
12: Sykatynka - wizyta serduszkowa
12: calineczkaa - punkcja
12: dlugowlosa - wysoka beta!

14: Olusia - podglądanie bliźniaków
14: GizaS - wizyta w trakcie antyków
14: Hess - wizyta w trakcie stymulacji
14: coleta - podglądanie pęcherzyków
14: Milkaa1989 - udany transfer
17: djazzpora - punkcja
17: buniaczek29 - udany criotransfer
17: kasik36 - wizyta u immunologa
17: calineczkaa - udany transfer
17: gos1512 - podglądanie pecherzyków
18: kate_p7 - wizyta kontrolna
19: djazzpora - transfer
19: justys8782 - wysoka beta!
19: mcmaja - wysoka beta!
20: Quinnie - wysoka beta!
25: Asia_77 - wizyta kontrolna
27: kasik36 - usg połówkowe
30: Olusia - usg połówkowe
Komóreczka - criotransfer
andzia.m - stymulacja
mmm... - wizyta przed stymulacją
inka26 - criotransfer
mizanka1 - wizyta przed stymulacją

GRUDZIEŃ

02: Kasik36 - wizyta z juniorem
02: Yplocka1 - wizyta wstępna
04: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
16: Asia_77 - punkcja
17: Agulla84 - genetyk
GizaS - udana stymulacja
kikifish87 - udana stymulacja
Andziulek - stymulacja

STYCZEŃ

Yplocka1 - udany criotransfer
 
reklama
Do góry