reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

agulla przykro mi że masz tyle stresów :( Mam nadzieję że szybko wrócą do zdrowia.
Ja jestem wyjątkowo spokojna, wypoczywam.
Dzwoniła do kliniki do mrożenia dotrwały 2 blastki , pozostałe 3 za słabo rozwinięte żeby je mrozić :(
 
reklama
mmm.... icsi od imsi różni się użyciem mikroskopu , przy imsi mikroskop powiększa 6000 razy zamiast 400. To pozwala na wybranie jak najlepszych plemników.
 
Kasik, Olusia - dziewczyny czekamy tylko na wysokie bety innej opcji nie ma

Gos- uśmiałam się z tych sutów, kiedy testujesz?

Agulla- jak się dzieje to po całości ale żyją oboje i tego się trzymaj bo jesteś w ciąży i musisz mieć spokój

Dorotav, Alternatywa- dzięki za kciukasy, mam nadzieję że się nie załamię na wizycie bo po niej do pracy a muszę być na chodzie bo mam kupę roboty.

Inka- zazdroszczę Ci ale tak pozytywnie tych dwóch mrożaczków bo ja nigdy nie miałam i zawsze walczyłam z jednym
 
Atena74 testuje w poniedzialek :) pietra mam jak diabli no i glupie mysli ale wlasnie moj M piscil mi na youtube ta reklame dla rozluznienia atmosfery :)

Kasik, Olusia, Inka26 to testujemy razem :)

Inka26 gratuluje mrozakow, ja walcze z tym we mnie :)
 
gos1512 tak sobie zaplanowałam że będę testować 4-5.08 ale nie wiem czy to nie za szybko bo to dopiero 7 dzień po transferze. a u ciebie który to będzie ?
 
agulla84 wooooo matko ale mialas przezycia... jakas masakra... ale spróbuj sie uspokoic jakos...no ladnie strzelba... niezle !!

inka26 czyli zamroza tobie 2 blastki a z reszta co? czekaja dalej? czy nie? ja mam zamrozone 3 blastki w 6 dobie... przy blastku to 7 dzien po da juz wynik...

gos1512 no testujemy, testujemy...

Kasik kiedy robisz bete?

A mi jakos smutno... chyba mam zle dni.... :-(
 
reklama
Do góry