reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
alternatywa nie wiem czy nie powinnam brac ciut wiekszej dawki... hmmmm ale sama mam zwiekszac? chyba skontaktuje sie z moim ginem.. i od razu zapytam sie o progesteron :)
 
Olusia, lepiej się skontaktuj z lekarzem. Mój endokrynolog stara się TSH utrzymać w granicy 1-1,5 i ciągle zwiększa dawkę :) Poza tym poziom TSH bada się najwcześniej po miesiącu brania danej dawki euthyroxu - jest wiarygodny. Tak twierdzi endo, któremu ufam :)
 
alternatywaa ja dawno nie bylam u endokrynologa... chyba musze sie wybrac... no ale jutro chyba wezme wieksza dawke no bo jak hmm.... ja ten euthyrox 25 biore od dawna i zawsze mialam 1-2 przy tej dawce....
 
Olusia- ja też zawsze po transferze byłam niedożycia, tak jakbym poddawała się sytuacji że muszę się trochę wyciszyć bo na codzień jestem energiczna. Kiedy testujesz ?

Kasik- najlepsze co mogłaś zrobić to wyrwaś się w świat by nie myśleć. Udanego wyjazdu i &&&& za kropki.

Finesse- gratulacje!!! pora zwolnić mamusiu!

Alternatywa- już niedługo wizyta u lekarza, czas myśleć pozytywnie. Ściskam Cię :-)

Dorotav- super, że babunia wróciła , narobiła Wam i sobie stracha

Gos- kciukasy ja też zawsze piję inkę :-)

a mnie boli brzych pewnie jutro do mnie zajrzy @ i 3 dnia zacznę stymulację. Już chciałabym mieć to za sobą...

Dobrej nocki i udanego weekendu.
 
Witajcie dziewczyny wieczorową porą :-)

dorotav – nawet nie wiesz jak się cieszę, że psinka się znalazła. Sama jestem psiarą i kiedyś jak jeszcze mieszkałam z mamą to nasz piesek znikł, ale na szczęście tylko na 10 min. O mało na zawał nie padłam. Rozmów się z nią i to tak porządnie :tak:

kasik – udanego wypoczynku, wypoczywaj ile się da :-)

agulla – trzymam kciuki za Twoją punkcję, powodzenia.
 
Atenko, staram się pozytywnie myśleć, albo inaczej: staram się nie myśleć negatywnie, ale jakoś słabo mi to na razie wychodzi. Może we wtorek pan mnie natchnie :)
A Ty jeszcze masz się pojawić u lekarza przed rozpoczęciem stymulacji, czy od razu 3 dnia zaczynasz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alternatywa- mam nadzieję, że Cię doktor natchnie. Na wizytę kontrolną idę w piątym dniu czyli w środę bo tak jak przewidziałam przyszła @. W poniedziałek 1 zastrzyki proszę o kciukasy.
 
Do góry