reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

dawno mnie ty nie było. U nas gorączkowo młoda ma 40 stopni żeby albo trzydniówka:confused: Nie dam rady nadrobić. Mam nadzieje że u naszych brzuchatek lenkabar Esiek Madzia 76 Juhasek87 Dove28 Bzibziok ile tu już was wszystko ok u któreś był krwiak może się już wchłonął. Uda się przykro że się nie udało Ja w poniedziałek wizyta przed crio

 
reklama
Esiek
trzymam mocno kciuki za jutrzejszą wizytę. obyś zobaczyła serduszko maleństwa.

Gratuluję wszystkim zaciążonym dziewczynom i życzę powodzenia starającym się.
 
QUINNIE powodzenia na wizycie :-)
ESIEK trzymam kciuki żebyś zobaczyła pięknie bijące serduszko dzidziolka &&&&&&&&

U mnie dzisiaj deszczowo :-(

MARZEC
28: Quinnie - wizyta dot. adopcji komórek
28: Esiek - spotkanie z dzidzią

29: Bziumelka - podglądanko
31: kwiatuszekq20 - wizyta kontrolna
31: majka201 - badanie prenatalne

KWIECIEŃ
1: lenkabar - kolejne spotkanie z dzidzią
1: Lilia - wizyta dot. ustalenia dalszego planu działania
2: Esiek - pierwsze spotkanie z dzidzią
2: Madzia 76 - badanie prenatalne
2: mmm... - wizyta przed crio
3: Dove28 - pierwsze spotkanie z dzidzią
4: dorotav - podglądanko
4: _Infinity_ - wysoka beta
4: enni - wysoka beta
4: Juhasek87 - pierwsze spotkanie z dzidzią
7: dorotav - udany transfer
8: Bzibziok - kolejne spotkanie z dzidzią
9: yplocka1 - histeroskopia
11: Asita - wizyta kontrolna, zaopatrzenie w pozostałe zastrzyki
14: majka201 - kolejne spotkanie z dzidzią
15: Madzia 76 - kolejne spotkanie z dzidzią
25: montana8 - wizyta kontrolna przed 2 podejściem
 
Lolitka gartulacje widoku serduszka, pięknie.

Esiek czekamy z niecierpliwoscia na wiadomości o serduszku Twojego dzidziusia, kciuki zacisniete
 
Cześć dziewczynki.

Wczoraj nic nie napisałam bo po lekarzu pojechaliśmy z M na zakupu i już nie miałam mocy komputera otwierać. Ja laseczki chyba się starzeję bo mi się po sklepach nie chce już łazić:-D.
A więc tak , za tydzień w czwartek mam kolejną wizytę u immunologa bo robił mi badanie i w 9dc miałam jeszcze plamienia po @ i to mu się nie spodobało. Dostałam czopki na jakieś tam wyczyszczenie właśnie i niby ma być ok. Jeżeli chodzi o anty TG to faktycznie nic mi nie dał , bo się z tym nic nie da zrobić. Mogę brać selen i to tyle , taka moja uroda. A z dobrych wiadomości to powiedział że od następnego cyklu mamy działać naturalnie , że mojemu M da instrukcję:confused:
i on uważa że będzie ok. Pytałam czy mogę już do kliniki wrócić a on powiedział że tak ale odczekał by jeszcze ze 3 cykle i jak nic nie wyjdzie to iść do kliniki.
Kurcze podniósł mnie bardzo na duchu z tym naturalusem ale z drugiej strony to jakoś w to nie wierzę , to by było zbyt piękne. Zobaczymy , ale mimo wszystko wybiorę się niedługo do kliniki żeby jakiś termin ustalić bo wiadomo , że tak z miejsca mnie nie wezmą. No to tyle chyba :-)
A jeszcze chciałam te badania NK zrobić i lekarz mi to odradza , że nie widzi sensu w moim przypadku. Kurcze nie wiem ale chyba jednak sobie je zrobię dla spokoju. I jeszcze jedno , lekarz nie dawał nam więcej antybiotyków ale też nie zlecił powtórki badań na chlamydię i cytomegalię , chyba powinnam je jednak zrobić , żeby sprawdzić czy są przeciwciała? Jak myślicie

Lolitka - Gratuluję serduszka i cieszę się , ze wszystko jest ok. Może to dziewczynkowe serduszko i będziesz miała komplet:-):-):-)

Zula - Oj szalona , szalona:-)

martaczi - No gdzie Ty się podziewasz , w ogóle już tu nie zaglądasz. Co słychać , wszystko ok?

Olusia - A z Tobą co się dzieje ?
 
Jo.M - kurcze, trzy miesiące to nie tak dużo a jednak zaliczyć naturalsa to chyba marzenie. Więc, ja bym chyba poczekała skoro lekarz dał nadzieję ale pewnie tak jak ty bez żadnej wiary a dla świętego spokoju. Ale tak jak piszesz- miejsce w klinice sobie awaryjnie zabukuj.

Dziewczyny ja dopiero na 18.00 mam więc wcześniej niż o 20.00 nic się nie dowiecie ;/

Dziękuję za kciuki.
 
reklama
Lilia miło, że mnie pamiętasz i pytasz:-)

U mnie troszkę komplikacji po poronieniu. Miałam histeroskopię i usuwany krwiak, który został po pierwszym cyklu.
Nowa procedura się przesunęła i mam nadzieję, że uda mi się zacząć stymulację ok 10 kwietnia.
W międzyczasie porobiłam część wyników. Wszystkie wyszły dobrze, poza moim marnym AMH-0,4:wściekła/y: Trudno się będę stymulowała i tego najbardziej się boję. Ale powolutku wraca do wiara, że może się uda zajść w ciążę i urodzić upragnione maleństwo. Choć ból po stracie pierwszego jest nadal wielki.
Czytam regularnie forum i wszystkim mocno kibicuję tylko jeszcze nie mam sił, żeby się udzielać. Ale z każdą z dziewczyn jestem myślami w trakcie stymulacji, przy badaniu bety a szczególnie wtedy gdy dzieje się coś z maleństwami.

Lilia czekam na informację od Ciebie z 1 kwietnia co dalej. Mam nadzieję, że jak najszybciej będziesz mogła zacząć starania.
 
Do góry