reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Bzibziok kciukasy zaciśnięta za piękny przyrost betki ale jak wiadomo to tylko formalność :tak::-):tak:

Za kogo jeszcze dzisiaj trzymamy kciuki bo taka byłam zajęta sobą, że się pogubiłam :sorry:

A ja się zabieram za pisanie skargi bo jak nie zrobię tego na gorąco to mi emocje opadną i w ogóle sobie to daruję :tak:
 
reklama
magdzik nie szukaj na siłę żadnych objawów czasem boli brzuch, czasem ciagną jajniki a czasem nie ma nic 6dpt to wcześnie każda z nas ma inny organizam nastaw sie pozytywnie i poczekaj jeszcze chwilkę (wiem ze to nie łatwe) sam dopiero to przechodziłam. A jaki miałas ten progesteron?
Madzia ja to teoretycznie wiem, ale jak mnie coś ciągnęło przez pierwsze trzy dni to człowiek jakoś myśli, ze dzieje się tam coś może jednak, a jak głucha cisza to wiesz co przychodzi do głowy...a jeszcze ten progesteron 12 z poniedziałku masakra
 
maaagdzik u mnie pierwsze 3 dni to było właśnie takie kłucio-ciągnięcie, ale zaczęło się już wieczorem jakieś 12 h po transferze, więc myślałam, ze to za wcześnie.. no a potem już 4dpt żyły na cycuszkach i okazało się, ze 6dpt beta wysoka więc to mogło już być to.
Ale tak jak pisze Madzia chyba nie ma co się doszukiwać, bo było tu już trochę zaciążonych co kompletnie nic nie czuły, a potem szok- jest ciąża
 
kasik - normalnie mowę mi odjęło a potem aż się zagotowałam... wredne q..... z tych bab. Oby kolejna beta była jednak pozytywna i żebyś nie musiała do tych franc wracać - no chyba, że pochwalić się rosnącym brzuszkiem.
Jo.M a może Ty mówiłaś, że ja blondi a'propos mojej inteligencji hehe.;-) Co do NK to popieram ale potem podejście:)
Lilia - Możemy jechać do spa:) u mnie nie wiem co wyjdzie z tym urlopem ale cieszę się, że jest takie zawirowanie bo mam o czym myśleć i nie wczuwam się w mój bolący od soboty okresowo brzuch...
 
Zula - No co Ty nie miałam na myśli Twojej inteligencji mówiąc blondi. Ja sama dopiero od 3 miesięcy jestem ruda a tak cały czas blond.
A jeżeli chodzi o te NK to tak właśnie mam zamiar zrobić. Badania i stymulacja jak będzie ok. I to będą moje ostatnie badania w tym kierunku. Co ma być to będzie.

Kasik - Siadaj pisz tą skargę , nie wiadomo czy coś to da ale na pewno da tym wariatkom do myślenia i napędzi stracha przed utratą pracy.
 
magdzik jak ja dzwoniłam do kliniki z progesteronem bo miałam 19 to mi powiedzieli ze jeśli jest od 12 w górę to jest oki. A co tobie powiedzieli na Twój?
 
Jo.M - ja tak sobie żartuję:) myślę, że plan jest dobry i myślę, że będzie owocny a jeśli tfu tfu by coś poszło nie po Twojej myśli to dopiero wtedy możesz dalszą diagnostykę robić. Ja naprawdę wierzę, że będzie ok.
 
dorotav tak dorotka dostalam PW :tak:
Lilia♥ No faktycznie zazwyczaj pisze co i jak.... jakos nie mialam weny do pisania... :tak: ale juz bede sie odzywac.... :-) jestes zaaaaaa to kiedy jedziemy ?? :-)

Kasik
- nie przejmuj sie glupimy babami, nie warto sie denerwowac, chociaz latwo sie mowi.....
Bzibziok trzymam kciuki :-)
Jo.M ok to ja tam zadzwonie i dowiem sie co i jak.....:tak:
 
Hej, powiedzcie mi proszę jaki macie progesteron na początku ciąży??robiłyście badania??czy poziom może być za wysoki??
bo ja mam progesteron 56 ng/ml.
Beta 278,12
 
reklama
Do góry