reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Molla - oby tylko moje maluszki się utrzymały u mnie. W co mega wierzę. W końcu przed urodzinami powinnam dostać miły prezent prawda ;-)? Właśnie 29 zacznie się w moich latach magiczna liczba 4 :tak:
 
Kinga- cieszę się, że Twoje maluchy już z Tobą. Dużo spokoju Wam życzę.

Bizumelka-
niech Twój dzielny maluch zostanie z Tobą na długo.

Józwa- nie zazdroszczę nerwów. Trzymam kciuki za jutrzejszy wynik.
 
Lilia - badanie fragmentacji nie jest absolutnie wymagane przy kwalifikacji do programu rządowego. Jeżeli ten lekarz tego od Was wymaga i co gorsza od wyniku uzależnia kwalifikację to robi to bezprawnie. W rządówce tylko podstawowe badanie nasienia. Chyba nawet bez morfologii nasienia (ale już tego pewna nie jestem). Także nie dajcie się wkręcić
 
Józwa wielkie kciuki za mega bete. Czekamy na dobre wieści, trzymaj się będzie dobrze. Lilla- mogę prosić o dopisanie do kalendarz punkcja 21.01 Fusun- u nas w rodzinie w zeszłym roku urodxiły się bliźnięta (
wpadka ) od kąd przyszły na świat nie widziałam ich rodziców wyspanych, ale dają tyle radości i wiary przede wszystkim dla mnie na przyszłość że aż serce rośnie jak na nich patrze. A Ty wiesz już jaka jest płeć dzieciatek?
 
Fusun - dziękuję Ci dobra kobieto za informacje:)
Cyryjanka - spokojnie idź do lekarza ale jakby Cię chciał zbyć i nie podnieść euthyroxu to idź do dobrego endokrynologa. I to szybko... Za wysikie tsh jest niewskazane
Jóźwa - trzymam kciuki za betę. Mega, mega mocno:)
Lilia - ja jestem dostepna od 30 stycznia dopiero:) Co do lekarza. Ja też bym nie dała sobie wcisnąć, że z tego powodu nie można zakwalifikować do rządówki. Ciekawi mnie czemu akurat u Was to badanie wymyślił... Fusun napisała, że tego się nie leczy. Ja nie wiem ale tak jak pisałam na innym forum (poronienia nawykowe) tu na babyboom jest dziewczyna o nicku miromirka i jej mąż ma tą przypadłość i nie dość, że pisała, że to leczą to jeszcze pisała, że wyniki jej się poprawiają. Zresztą Ona bardzo dużo pisała o chromatynie w wątku więc może poszukaj i poczytaj. I nie przejmuj się czymś czego nie macie jeszcze stwierdzonego:) Druga strona tej kliniki mnie się podoba bo skoro dbają o statystyki to znaczy, że zrobią wszystko, żeby in vitro się udało. Ja bym chiała być w takiej klinice:)
 
Dziewczyny, jestem wzruszona Waszym wsparciem :)
Rano byłam na pobraniu krwi, na wyniki muszę czekać przynajmniej do 12. Denerwuję się, ale mam wciąż nadzieję, mimo tych przedwczesnych testów ujemnych z sikańca. Mój narzeczony po testach stracił nadzieję, oby ją dziś odzyskał :)
 
reklama
Do góry