reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

lookator i kiki leżymy wszyscy razem !! mogę Was poczęstować pysną szczawiówką!! dużo witaminy c :) rozgrzewająca

annemarie spokojnej ciąży !! piękne Twoje dzieciaczki a i ja wierzę że coś się kończy coś zaczyna...jestem dobrej myśli !!
GizaS jak to dumnie brzmi :D 5-ty tydzień ciąży :D


O jeee LOOKATOR I KIKI i SHAM" leza razem" to sie nie moze dobrze skonczyc:-);-):tak::-):szok:
 
reklama
GizaS nie martw sie jesli chodzi o objawy to ja już tez nie mam tkliwych piersi a kłuć w podbrzuszu też lepiej żeby nie było. Jak chcesz to dla własnego spokoju zrób sibie bete to bedziesz spokojniejsza a ta luteina pod jezyk jest okropna w smaku.
 
Byłam dzisiaj w klinice i ponoć z programu robi się tylko progesteron i estradiol, bez LH:eek:
Pani stwierdziła, że to nie jest potrzebne, to po co robiłam to badanie jak szłam komercyjnie?


LUTY

09: Olusia - echo serduszek
09: calineczkaa - podglądanie pęcherzyków
09: sykatynka - wizyta u immunologa
10: bunieczek29 - wizyta u chirurga naczyniowego
10: bunieczek29 - przegląd podwozia
10: Jo.M - wysoka beta!
11: calineczkaa - punkcja
11: dorotav - badania w szpitalu
12: andromeda5 - przygotowanie do criotransferu
12: GizaS - wizyta pęcherzykowa
12: annemarie - badania hormonalne
13: Migotka - wysoka beta!
13: bunieczek29 - badania genetyczne
16: Hess - początek wyciszania
20: kate_p7 - początek stymulacji
20: kikifish - podglądanie maluszka
24: kate_p7 - wizyta u anestezjologa
27: sykatynka - przygotowanie do criotransferu
28: kate_p7 - podglądanie pęcherzyków

MARZEC

Yplocka1 - udana stymulacja

Ying - Ying - udany criotransfer
 
Ostatnia edycja:
Ewcia najgorzej jest po nocy-do rana czuć jej posmak..ble:baffled:ale wszystko dla naszego i maluchów dobra:sorry:

Po prostu trudno w to uwierzyć że się udało... cały czas się boję że ta bańka pryśnie. Sama nie wiem czego chcę-na objawy za wcześnie, plamień nie ma i dzięki Bogu... ehh byleby do wtorkowej bety i czwartkowego usg

Jo. M a Ty jak się czujesz? Kiedy testujesz?
 
Ewciahcg: odpoczywaj ile wlezie i męża wykorzystuj, należy WAM się :tak::tak::tak:

Annemarie: współczuję z powodu teścia, ale ta sytuacja może mieć swoje dobre strony: Twoje myśli i martwienie się odejdą na chwilę w innym kierunku i maluchy będą się ładnie zadomowiały:tak: Śmierć mojego teścia spowodowała podjęcie decyzji o dziecku przez mojego M. (czekałam na tą decyzję baaaardzo długo). Niestety zaraz minie 5 lat od jego śmierci, a tu ciągle nic:-(

Co do aplikacji progesteronu, to ja jak i GizaS używam aplikatora i wówczas widzę ogromną różnicę w ilości "wypływów" w porównaniu kiedy aplikatora nie używam.
 
hehe zabrzmialo to jak trojkąt, ale lookator ma sie dobrze , 2 kobiety heheh, no nic lezymy dalej sham??;p

annemarie- wspolczuje straty, ale zaciskam kciuki za maluszki.

ewcia,gizas- ja dlatego nie wierzylam w wczorajsze serduszko bo mam zero obj, a jutro zaczynam 7 tydz

co do progesteronu to ja przeszlam wszystkie rodzaje dopochwowych. po transferze mialam lutinus i on dla mnie byl najlepszy ale za drogi, potem mialam luteine i ona dzieki aplikatorowi fajnie malo wypływala i do tego tania a na sam koniec wzielam utrogestan bo duzo osob chwalilo, ale ja taka wielka podziwu nie jestem bo za gleboko nie umie jej wsadzic i ma bardziej forme oleista niz luteina i mam wrazenie ze wiecej wyplywa i zawsze najgorzej bylo rano jak bylam cala zalana.
Powoli dostawalam uczulenia i wczoraj poprosilam spowrotem o luteine

kate- widze ze 20.02 to wazny dzien dla nas. :)
 
Ostatnia edycja:
GizaS moja mama się dowiedziała że jestem w brzuszku jakoś koło 2 miesiąca:eek: objawów żadnych, z moim bratem podobnie, więc wszystko jest dobrze:-p Moja bratowa nie mogła uwierzyć że jest w ciąży, bo nic jej nie było w ogóle, więc każdy inaczej to przechodzi:-)
Kikifish 20tego będziemy biegać po lekarzach, tylko ty w milszym celu:tak: 28.02 to będzie dzień, mam jakoś złe przeczucia co do tego protokołu...A ty się uspokoiłaś po serduchu czy nakręciłaś się jeszcze bardziej, bo w sumie teraz to bliżej niż dalej:-p

sham ja chce nalewki:-)

annemarie bąbelki piękne, przykro mi z powodu ostatnich wydarzeń. Widać teściu chciał ustąpić miejsca, bardzo to przykre i na pewno chciałabyś jak najwięcej pomóc ale nie przemęczaj się i uważaj na siebie do pozytywnej bety.

Ewcia trzymam kciuki za maleństwo. Poza tym rozumiem Cię luteina jest obrzydliwa fuuujjj:tak:
 
GizaS moja mama się dowiedziała że jestem w brzuszku jakoś koło 2 miesiąca:eek: objawów żadnych, z moim bratem podobnie, więc wszystko jest dobrze:-p Moja bratowa nie mogła uwierzyć że jest w ciąży, bo nic jej nie było w ogóle, więc każdy inaczej to przechodzi:-)
Kikifish 20tego będziemy biegać po lekarzach, tylko ty w milszym celu:tak: 28.02 to będzie dzień, mam jakoś złe przeczucia co do tego protokołu...A ty się uspokoiłaś po serduchu czy nakręciłaś się jeszcze bardziej, bo w sumie teraz to bliżej niż dalej:-p

sham ja chce nalewki:-)

annemarie bąbelki piękne, przykro mi z powodu ostatnich wydarzeń. Widać teściu chciał ustąpić miejsca, bardzo to przykre i na pewno chciałabyś jak najwięcej pomóc ale nie przemęczaj się i uważaj na siebie do pozytywnej bety.

Ewcia trzymam kciuki za maleństwo. Poza tym rozumiem Cię luteina jest obrzydliwa fuuujjj:tak:

Kate-wczoraj sie nameczylam jak glupia,nie jest latwo przebrac,ubrac(oszczedze szczegolow) kogos kto ci sie przez palce leje i swoje wazy.Brzuch mnie nadal pobolewa,kluje ciagnie ale oprocz tego wszystko ok.Zobaczymy co dalej:-)Ciekawe ,ze moj lekarz nie jest zwolennikiem bety bo mowi ,ze przez progresteron w globulkach wychodza zafalszowane wyniki.Dlatego tez ,nie powinno sie robic testu ciazowego bo tez bedzie pozytywny,a ja wcale nie wciazy.A i tak zrobie bete:yes::rolleyes:,lol
 
reklama
byłam dzisiaj w klinice i ponoć z programu robi się tylko progesteron i estradiol, bez lh:eek:
Pani stwierdziła, że to nie jest potrzebne, to po co robiłam to badanie jak szłam komercyjnie?


luty

09: Olusia - echo serduszek
09: Calineczkaa - podglądanie pęcherzyków
09: Sykatynka - wizyta u immunologa
10: Bunieczek29 - wizyta u chirurga naczyniowego
10: Bunieczek29 - przegląd podwozia
10: Jo.m - wysoka beta!
11: Calineczkaa - punkcja
11: Dorotav - badania w szpitalu
12: Andromeda5 - przygotowanie do criotransferu
12: Gizas - wizyta pęcherzykowa
13: Migotka - wysoka beta!
13: Bunieczek29 - badania genetyczne
16: Hess - początek wyciszania
20: Kate_p7 - początek stymulacji
20: Kikifish - podglądanie maluszka
24: Kate_p7 - wizyta u anestezjologa
27: Sykatynka - przygotowanie do criotransferu
28: Kate_p7 - podglądanie pęcherzyków

marzec

yplocka1 - udana stymulacja

ying - ying - udany criotransfer

prosze mnie dopisac na 12 lutego-badanie krwi
 
Do góry