reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
sykatynka rozumiem Cię, pierw z niecierpliwością wyczekujemy ,aż będzie rosła. A potem z niecierpliwością wyczekujemy ,aż będzie spadać.. przewrotne to zycie..
 
kate, niestety mrozaczków nie mamy, przestały się dzielić a jeden się rozpadł. Obyś miała rację co do następnego podejścia :tak:

Aisa, gratuluję syneczka. :tak:

Hess, jak dobrze że dostinex działa, cieszę się że lepiej się czujesz. :tak:

yplocka, 9 jajek to bardzo dobry wynik, trzymam kciuki za nie i za dobry wynik PGD. :tak:

kikifish87, jeszcze ja tu się pałętam :-)

sykatynka, odebrałam swoje wyniki i wyszło, że jestem zdrowa jak koń, przeciwciała na zespół mam w normie choć kardiolipna na samej dolnej granicy normy, a beta 2 blisko górnej granicy normy, witaminy D mam za mało mimo że łykam od pół roku 1000, chlamydie, toxo, cmv negatywne. Nie mam mrozaczków :-(


Relacja z wizyty, usg prawidłowe, na jajnikach nie ma żadnej torbieli - jupii, z wyników dalej nie wiadomo co się stało z Hemenem - określenie doktorka "przypadek", w styczniu zaczynamy kolejną procedurę, jak tylko dostanę @ to w 3dc mam zrobić hormony, w połowie cyklu stawić się na wizytę po recepty i pewnie w lutym przy dobrych wiatrach zaczniemy. Na moją "cudowną" laktację dostałam bromergon na tydzień. W styczniu zrobię jeszcze wymaz na świętą trójcę, znalazłam fajną cenę 285zł i to z pobraniem :tak:
I tak oto dołączam do klubu wypatrujących łachudry. :-D
 
A ja dołączam ponownie na oddział szpitalny... Od poprzedniego us g niewiele się zmieniło, nie ma na co czekać, bo to moE być groźne... Od dzisiaj omijam dra palke szerokim łukiem
 
sykatynka a jednak w szpitalu jestes, mowilam ze jak usg bedzie zle to musisz isc bo moze wdac sie zakazenie jakies... dobrze ze jestes pod dobra opieka...i jaki jest dalszy plan lekarza?:-( przykro mi


Dorotka wiec powiadasz ze jestes zdrowa jak kon... he he :tak:oby te dni zlecialy szybko do kolejnej stymulacji :tak: dobrze ze wyniki masz dobre... i dobrze ze bedziesz robila trojce...:tak: musi sie teraz udac !


majka super beta... po cichu gratuluje;-)
 
reklama
Olusia, ale jak lekarz mówił że mam czekać to co miałam zrobić, zaufalam..... Niestety na oddziale nie ma miejsc na dziś, muszę przyjść jutro. Najpierw podadzą tabletki a następnego dnia najpierw sprawdza na us g a jak się nie oczyści to zabieg
 
Do góry