reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

goga gratuluje

danii ale to sa mrozone oocyty one dodatkowo beda uszkodzone wiec nie wiadomo czy one sie zaplodnia, myslalam ze zaplodni sie 1/5 ale rozmroza sie wszystkie, chyba ze mna tez cos nie tak jest:-(chyba moje komorki tez nie sa najlepszej jakosci..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dani to super :) trzymam kciuki żeby dotrwały do pięknej blastocysty :)
Kate przykro mi ,że z 15 tylko 2 szkoda :( myślałam ,że chociaż połowa się odmrozi.Może jednak te dwie dadzą rade :)
Goga ty farciaro gratuluje :))) niech beta dalej rośnie :)
 
Gratulacje wszystkim zaciążonym;-)Zazdroszczę;-)I proszę o ciążowe fluidki;-)
Ja mam dziś wrażenie, że mi ćmi brzuch, a raczej lewy jajnik, jak dłużej stoję, bo lepiłam pierogi;-)
Jak podbiegłam troszkę do autobusu, to przez chwilę czułam macicę;-)
 
Ja też gratuluję i zazdroszczę szczęściarom którym rosną bety:)

Współczuję tym Dziewczynom które mają tyle przejść. Czytam i nie mogę czasem uwierzyc ile niektóre z dziewczyn mają problemów.

ja wczoraj miałam wrażenie że piersi mi trochę urosły. Dziś jednak wydaje mi się że to tylko wrażenie. Poprzednim razem pierwszym objawem było właśnei to że piersi mi wystrzeliły, aż porobiły mi się rozstępy.

Pocieszam się że to dopiero 7 dni po transferze, ale znowu 6 dniowy. ech...
 
reklama
cześć dziewczyny,

gratuluję dziewczynom co mają pozytywne wyniki. :-D

danii - widzisz, wszystko jest na dobrej drodze.

kate_p7 - przykro mi, e tylko 2 się odmroziły, ale nie spisuj ich na straty jeszcze :tak:

calineczkaa - wytrzymasz do bety wyznaczonej??
 
Do góry