reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

oj laseczki ale sie rozpisałyscie :-) mocno trzymam kciuki za oczekujace na transferki, po punkcjach i po transferkach :tak: dziewczyny musi byc dobrze!!!
 
reklama
monawmona kurcze fakt sorki pomieszałam, cały czas mam lekka migrenę, oczy mnie strasznie kłują...... czarnykot było t dp ciebie

moje pęcherzyki podskoczyły nie dużo, największy miał 17,2 mm
 
witam wszystkie dziewczyny :-) Jestem tu nowa ale liczę, że mnie przygarniecie :-) Właśnie się szykuję do drugiego transferu i stwierdziłam, że chyba będzie raźniej przeżywać to z Wami...
Pierwszy transfer (w listopadzie) skończył się powodzeniem ale niestety w 6 tygodniu poroniłam...Sylwestra spędziłam w szpitalu na zabiegu - ale wychodząc ze szpitala powtarzałam sobie, że wszystko co złe kończy się wraz z końcem roku :happy: A teraz zaczyna się nowy - szczęśliwszy, pełny nadziei i optymizmu :-D A wiosna, która się rozpoczęła bardzo temu optymizmowi pomaga;-)
Zapisałyście już wiele stron więc zostało mi jeszcze sporo lektury żeby Was lepiej poznać i być na bieżąco:happy:
Póki co serdecznie pozdrawiam!
 
Tak, criotransfer. Zostały mi 2 mrozaczki :-D Mam nadzieję, że nie będzie żadnych niespodzianek, że mrozaczki doczekają transferu. Zastanawiam się jak duże jest ryzyko, że zarodki się nie rozmrożą...
 
konwalia79 witaj wiosennie wśród nas;-) napewno mrozaczki pięknie się rozmrożą i zostaną z Tobą:)

dzisaj piękny dzionek, ptaszki ćwierkają, krokusiki dziobki do słoneczka wystawiają, takie dni napawaja optymizmem.
mam dużo śluzu, wygląda to tak jak przy dniach owulacyjnych ale pytałam lekarza i powiedział że tak ma być. na poczatku myślałam ze to moje pęcherzyki pękają....:( ale nie, wszystko jest dobrze. jutro rano znowu do gina i estradiol, ciekawe czy mocno podskoczył?? (starsznie nie lubie pobierania krwi, gadam przy tym jak nakręcona) .

dziewczyny co tam u was słychać??
 
u mnie slychac malo:) wczoraj na rybach bylam i nic nie zlowilam:)..... a zaraz na rower idziem bo ladna pogoda

estradiol to ci raczej duzo nie podskoczy - chyba ze male zgnedy sie zaczely rekrutowac pozno w procesie w co watpie - bo ty raczej nie z tych co policystyczny wyglad jajnikow masz
 
Witam niedzielnie
icon_smile.gif
. U mnie dzisiaj 18dpt i samopoczucie super. Pogoda piękna, nastraja bardzo optymistycznie dlatego szykuję obiadek, i biorę M na jakiś spacerek
icon_smile.gif
.
Podpowiedzcie mi kochane, kiedy powinnam zrobić następną betkę? robiłam w 12,14 i16dpt. a 15 jadę na kontrolę do kliniki.
Pozdrawiam gorąco i życzę wszystkim udanej niedzieli
icon_cool.gif
 
lolitka waw w wędkarstwo się bawisz:) fajna sprawka, a jakie rybki łowicie??
hmmm na roweryk to i ja chyba dzisiaj polecę choć zastanawiam się bo po ostatnim densowaniu miałam stresika więc nie wiem czy powinnam na rowerze jeżdzić??
mój estradiol jest ok czy powinien być wyższy??
 
reklama
Czesc dziewczyny :) U mnie 20dpt.Jak narazie wszystko ok. Moje samopoczucie bez zmian,brzuszek pobolewa,mdlosci no i syski masakra,czasami az dotknac nie mozna.Moj M mowi na mnie niedotykalska hehe. Dzis w nocy pobudka na siusiu;-)
Jutro dzwonie do kliniki zeby powiedziec im o ciazy.Moge liczyc na usg w 8 tygodniu,wiec bede czekac na papiery z terminem wizyty.
Zamartwiam sie troche,czy bedzie wszystko ok,ale musze wierzyc,ze nic zlego sie nie stanie.Najpierw bylo czekanie na test,a teraz czekanie na usg,ale staram sie nie denerwowac,bo moj maly lokator musi miec spokoj:tak:

Dzisiaj odpoczywam....jutro do pracy. Pozdrawiam i zycze Wam spokojnej niedzieli :-)

Widze,ze juz niedlugo odpedzie sie pare transferkow ;-)Ale fajnie,wiosna idzie dziewczyny,bociany zaczna latac:tak: Trzymam kciuki:tak:
 
Do góry