reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie dziewczyny

Anulla -
gratuluję usłyszenia tego najcudowniejszego dźwięku na świecie :-)

kasik - zdjęcie prześliczne :tak:

dorotav - proszę się nie przemęczać i odpoczywać :tak:

Fusun - a jak ty się wogóle czujesz?? Czy jesteś gotowa na zabranie mrozaczka?? Jeżeli Cię uraziłam tym pytaniem to przepraszam...

Dziewczyny mam wiadomość od Jo.M., beta z wczoraj 76,84. Dzisiaj była u dr, kazał odstawić leki. Najprawdopodobniej w styczniu kolejna stymulacja.

Jo.M. - ja już zaciskam kciuki za styczniową stymulację. Jak tym razem załapało to następny raz będzie udany, nie ma innej opcji :tak:
 
reklama
Lilia, dzisiaj jestem grzeczną dziewczynką, umiarkowany tryb życia bez szaleństw, dostałam wczoraj nauczkę. Dzięki za wiadomość od Jo.M.

Jo.M, przykro mi kochana ale Lilia ma rację, coś się zadziało tylko odrobiny szczęścia zabrakło, a w styczniu z nowym rokiem przyjdzie do Was szczęście, trzymam za to z całych sił kciuki.

Fusun, :*
 
JoM: kurde. Czemu leki kaza odstawic? Jest ladny przyrost bety.... Jest niska ale to przyrost sie liczy. Czemu odstawic leki?????
 
Fusun :)

Jo. M uszka do góry choć wiem że trudno :(

A ja dziś umieram. Biorę doxycykline i do dziś miałam tylko nudności po rannej tabletce. Dziś mam wrażenie że wypala mi żołądek mimo iż wzięłam ją ze śniadaniem. Jutro mam wziąć ostatni dzień. Jak myślicie czy zadziała ta kuracja jak jutro już nie wezmę. Naprawdę aż mnie strach oblatuje jak sobie pomyślę że jutro ten sam ból albo jeszcze gorzej, bo pogarsza się ten stan z dnia na dzień
 
JoM kurcze dlaczego kazał odstawić leki skoro jest przyrost? Nie pamiętam dokładnie jaką miałaś betę poprzednio ale wydaje mi się, że przyrosła dobrze. Co prawda wartości są niskie ale są. Nie tak miało być ... :-(
 
Asia_77, doxy to silny i dobry antybiotyk, ale niestety nie łaskawy dla żołądka, ja bym wzięła jutro ostatnią tabletkę, jak kuracja to cała do końca, może tą jedną tabletkę mogłabyś odpuścić ale nie wiadomo. A bierzesz coś osłonowego w trakcie kuracji ? U mnie jak jest tak katastroficznie np czuję że kwas mi się w żołądku wylewa to wtedy biorę polprazol lub bioprazol pół godziny przed jedzeniem, potem śniadanie i dopiero leki. i żeby zadziałało to trzeba 2 tygodnie łykać, ale potem to już mam spokój tak na ok pół roku. Z naturalnych rzeczy to możesz pić siemię lniane ale najlepiej takie naturalne ni mielone, a jak nie dasz rady to zwykły kisiel też pomoże.
 
Ostatnia edycja:
Jo.M. ja tez nie rozumiem dlaczego masz odstawić leki przy przyroście bety? Może poczekaj jeszcze, nie odstawiaj na razie i powtórz betę. Dla siebie.

Asia_77 współczuję samopoczucia paskudnego ale pamiętaj po co bierzesz leki :tak:

Kasik maluch przecudny i jaki fotogeniczny :-). Też chce juz takiego gościa zobaczyć u siebie :tak:


Anulla jak Twoje wrażenia po wizycie i serduszku? Jeszcze się nam osobiście nie pochwaliłas :tak:

Dorotka to dobrze, ze dzisiaj grzeczna jesteś :-)


Dzisiaj czuje sie dużo lepiej. Wczoraj cisnienie mi skoczyło za bardzo a ja jestem niskocisnieniowcem i odczułam to za bardzo, do tego tętno podwyższone i emocje zwiazane z wczorajszym dniem. Taka kumulacja wystapiła.
 
Dziewczyny, jeżeli chodzi o Jo.M. to w 20 dpt miała betę 76,84. Porównajcie sobie jej betę z Waszymi w 20 dpt i same sobie odpowiecie na pytanie dlaczego dr kazał odstawić leki. W 20 dpt powinna być co najmniej 4-cyfrowa.
 
reklama
Do góry