reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nosz mowilam Ci... ze nie wolno..male co tam..sama przeciez tez sie skatowalam i sikalam. Cleo...mocz pierwszy poranny...i dzis masz 11dpt...sikany ma prawo nie wyjsc....

Ewelina..gratuluję..choc nie ukrywam ze i zal mi trochę serducho scisnął...ale tak wiesz...

Yplocka...wiedziałam ze jest ok:)

Bziumelka...nie Bziumeluj :) zobaczysz jakie piekne zdjątko nam z nastepnego usg przyniesiesz:)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, gratuluję :-) musiałam znaleźć knajpke z wifi żeby zobaczyć co u Was i drugi raz pisze bo mi wcieło posta. Normalnie uzależnienie :-D Dalej trzymam kciuki :-)

Olusia, jestem w Kołobrzegu, jest pięknie, słonko grzeje na całego, nawet się opaliłam. :-)
 
Dziewczynki dzisiaj jestem przeszczesliwa , Po wizycie .....dzisiaj 11dc ;) endometrium 11mm wiec bosko, od jutra juz Luteina, duphaston, clexane i 1 czerwca criotransfer ;)))))))) wiec w urodziny męża bedzie beta :) mam nadzieje ze prezent sie uda :) miłego wieczora zycze , wracam do domq :)
Dorota odpoczywaj nabieraj kolorków :)
Ewelina juz ci gratulowalam na zakwalifikowanych ale tutaj tez ci pogratulije bo Jest czego :)
Yplock kochana podwójne gratulacje mamuśka :) ale macie piękny dzien matki ;)
 
Ostatnia edycja:
A ja jeszcze w pracy a tu takie wiesci :)

Ewelina super beta :)

Yplocka ciesze sie, ze wizyta Cie uspokoila no i to podwojne szczescie, moje marzenie :)

Genna fajnie, ze wszystko idzie po Twojej mysli a transfer w dzien dziecka i beta w urodziny to bardzo dobry znak :)
 
Ostatnia edycja:
Ewelina, już gratulowałam, ale powtórzę się - super wiadomość i gratuluję przyszła mamusiu:)
yplocka, super wieści, nawet bliźniaki:)) Teraz to już musi być dobrze i świętuj podwójny Dzień Matki:-D
dorotav - udanego pobytu nad morzem:) odpoczywaj sobie spokojnie:)
 
Ostatnia edycja:
yplocka1 ależ cudowne wieści, cieszę się baaaaaardzo. Ewelina super, gratulacje ogromne:-) Genna cudownie, że tak wszystko się pięknie potoczyło, prezent będzie na pewno i to jaaaaaki!
dorotav nabierz kolorków i za mnie:-D
 
reklama
Dziewczyny, u mnie beta po weryfikacji 879... Chyba dobrze co??? Pierwsza bete robiłam w 11dpt, a dzis mam 14dpt...

chyba moge po cichu sie cieszyć...:-)
 
Do góry