reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie,

Nie było mnie trzy dni i miałam do nadrobienia masę stron... . Ale na dziś najważniejsze:

Kinga_1
- Trzymam kciukaski za wysoką betę!!! :-) Czekam z niecierpliwością na wyniki.

Jogo, Martaczi - kciuki zaciśnięte - Martaczi badanie prenatalne pokaże, że wszystko jest w porządeczku, Jogo mam nadzieję, że Twój krwiak zniknął!

Majka201 - kciuki za transfer &&&&& :-)


A ja zabieram się za pracę. Nie chce mi się strasznie, ale nie mam wyjścia. Spokojnego dzionka życzę Wszystkim i samych pozytywnych wiadomości :tak:.
 
reklama
Kinga, beta bedzie wysoka, trzymam kciuki na maksa zacisniete
majka, udanego transferu
jogo, &&&& za to by krwiaka juz nie bylo, a sio
martaczi, na usg bedzie wszystko dobrze,.
powodzenia Dziewczyny.
 
Kinga - trzymam bardzo mocno kciuki za wysoką betkę &&&&&&&&&&&&&&&
Majka - kciuki dla Ciebie za udany transfer &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Jogo, Martaczi - dajcie znać jak po wizytach i po usg :)
 
Cześć dziewczyny. Dzięki wielkie za kciuki. Ja z nerwów spać nie moge. Czekanie do 12 na tel czy komórki przeżyły chyba mnie wykonczy. Kinga_1 trzymaj się oby czas do wyniku szybko zlecial. Martaczi powodzenia na badaniach. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wszystkie.
 
Agitek hihi a no ja do pracy sie szykowalam i oczywiscie nie obylo sie bez przeczytania co tam u Was na forum slychac :-) .
Majka201 powiedz kochana czy transfer blastocysty bedziesz miec czy zarodkow 3 dniowych. Trzymam mocno kciukasy &&&....Rozumiem Twoj stres odnosnie komorek, bo dzis tez czekam na telefon od lekarza odnosnie zarodkow, w pierwszej dobie bylo ich 5, dzis jest 3 doba i stres jak nie wiem, tym bardziej ze lekarz czeka do 5 doby, bo chce podac blastocyste...
 
reklama
Montana8 jeśli moje komórki przetrwały to będzie to blastocysta. Moj lekarz też jest za 5 dniowymi. Ja po punkcji miałam 12 komórek w trzeciej dobie 7 prawidłowo rozwijajacych się i dziś się dowiem czy któreś przetrwały. Dzień po punkcji rozmawiałam z embriologiem powiedział że miał probleny zr znalezieniem prawidłowych plemników więc nie wiem jak to będzie. A jeśli chodzi o blastocysty to embriolog powiedział tak: jeśli nie przetrwają do 5 doby to najprawdopodobniej podane mi w 3 również by się dalej nie rozwinęły. Daj znać jak będziesz już coś wiedzieć. Trzymam kciuki za twoje komórki.
 
Do góry