reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ok, mam chwile oddechu to pisze 🤭 jestem po wizycie , muszę sie zacząć "oszczędzać" jeśli nie chce przedwczesnego porodu. A Synu dalej jak na drożdżach - waga z dziś 1760 g 🩵 , kolejny raz doktorek chce nas widzieć za 3 tygodnie - wizyta 7.12. W między czasie mam tez wizytę w klinice 28.11. To tak w skrócie moje Piękne Panie 🥰🤗.
 
Ok, mam chwile oddechu to pisze 🤭 jestem po wizycie , muszę sie zacząć "oszczędzać" jeśli nie chce przedwczesnego porodu. A Synu dalej jak na drożdżach - waga z dziś 1760 g 🩵 , kolejny raz doktorek chce nas widzieć za 3 tygodnie - wizyta 7.12. W między czasie mam tez wizytę w klinice 28.11. To tak w skrócie moje Piękne Panie 🥰🤗.
Nooo to Kochana więcej leżakowania i bez szorowania okien na święta;-) toż jeszcze mały "wielki" człowiek ma dwa miesiące na lenistwo w brzuszku, daj mu sie nacieszyć 😁
Cudnie że wszystko dobrze ❤️
 
Przez

Przez Twoje kiszone , właśnie robię zupę ogórkowa 🤭😅
U mnie ogórkowa od 2 dni w menu 😁 wczoraj to nawet mój kocur sie łączył w zachciankach i cała miskę opierniczyl 😅
20231115_135943.jpg
 
reklama
Do góry