reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam do Was prośbę. Miałam za sobą 5 transferów a na stanie tylko 1 dziecko. Zostało mi kolejne 5 zarodków, ale próbuje na własną rękę odkryć przyczynę niepowodzeń. Moja klinika nie za bardzo przykłada się do zgłębienia diagnostyki (mieszkam za granica). Mam od polskiego ginekologa cały spis badań, które mogę zrobić ale kartka została w Polsce. I teraz pytanie do Was. Jakie badania polecacie zrobić poza tymi standardowymi? Miałam wymazy na bakterie, mycoplasme i ureaplasme i tam wszystko gra.
U mnie po nieudanych 4 transferach , wdrożyłam leczenie immunologiczne , które okazało sie skuteczne . Prześle Ci skierowanie , które dostałam od immunologa z zaleceniami
 

Załączniki

  • IMG_8933.jpeg
    IMG_8933.jpeg
    152,1 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Tak właśnie 5 ( jestem w 23 tygodniu ciąży ) po wdrożeniu leczenia przez immunologa.
Ale chodzilo mi o to czy przed leczeniem miałaś udany. Ja na razie immunologii nie chce ruszać. Te badania, które mi zlecił lekarz dotyczą tylko mnie ale nie pamiętam kompletnie nic co tam było.
 
Tak mi przykro 😢 A klinika beznadziejna, powinni sami dziś zadzwonić. Nie poddawaj się. Próbujcie dalej naturalnie. Jajniki po biopsji się mobilizują. Koleżanka właśnie zaszła naturalnie po nieudanym ivf, a nasienie męża niby nie dawało im szans. Wszystko możliwe.
Nie ma szans naturalnie,partner nie ma nasieniowodów.
 
Nie ma szans naturalnie,partner nie ma nasieniowodów.
Bardzo mi przykro :( Mimo wszystko walczcie dalej. Mi było trudno pogodzić się z AK, a teraz już w ogóle o tym nie myślę i wiem, że jeśli się uda to to będzie tak samo moje ukochane maleństwo jak córcia. Trudna jest droga do tej decyzji, ale jak się jà podejmie to wraca nadzieja i chęć do walki. Przytulam mocno ❤️ I jeszcze wygranej w totka nam wszystkim žyczè, żeby było za co spełniać marzenia.
 
Dziewczyny, czy możecie pomóc mi w interpretacji wyniku biopsji endometrium?
To wynik koleżanki. Nie ma tu nic o cd138, czyli o stanie zapalnym. Jak rozumieć ten wynik?
Wstawiłam go też na FB, ale mam tylko jedną odpowiedź, że materiał chyba został źle pobrany, bo nie było co badac stąd nie ma nic o cd138.
 

Załączniki

  • 40693c2b-d05e-4063-a3ac-637e52672466.jpeg
    40693c2b-d05e-4063-a3ac-637e52672466.jpeg
    56,5 KB · Wyświetleń: 66
Dziewczyny, czy możecie pomóc mi w interpretacji wyniku biopsji endometrium?
To wynik koleżanki. Nie ma tu nic o cd138, czyli o stanie zapalnym. Jak rozumieć ten wynik?
Wstawiłam go też na FB, ale mam tylko jedną odpowiedź, że materiał chyba został źle pobrany, bo nie było co badac stąd nie ma nic o cd138.
Moje wycinki z dwóch histeroskopi które robiłam i były badane w labo histo wlasnie diagnostyki Były zupełnie inaczej opisane- i była informacja o cd 138 plus konorki 8/10 lekarz wtedy zinterpretował jako przewlekły stan zapalny
Tu nie ma żadnej info
Zastanawia mnie „treść białkowa”..
Dla porwnainia opis mijej ost histero
 

Załączniki

  • IMG_3190.jpeg
    IMG_3190.jpeg
    104,4 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Moje wycinki z dwóch histeroskopi które robiłam i były badane w labo histo wlasnie diagnostyki Były zupełnie inaczej opisane- i była informacja o cd 138 plus konorki 8/10 lekarz wtedy zinterpretował jako przewlekły stan zapalny
Tu nie ma żadnej info
Zastanawia mnie „treść białkowa”..
Dla porwnainia opis mijej ost histero
no właśnie u Ciebie jest wyraźny wynik. A u tej dziewczyny nie wiadomo jak to interpretować😟
Myślisz że powinna powtórzyć biopsję?
 
Do góry