reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
No ja to bym osiwiała jak bym miała tyle czekać!
Zakupiłam sobie wczoraj zestaw sikancow 🤭🤭🤭😅 jutro będzie 5 dzień ale nie wiem jaki to ma sens, ja miałam 4 dniowa morule?!
Mózg mi mówi że nic z tego ale nadzieja jakaś tam się cicho tli..
Ja czekałam tyle ile klinika kazała i tak 3 razy, nie powiem ,że jest łatwo wytrzymać ale za dużo białych sikancow przed in vitro mi wyszło i potem przy in vitro już tylko beta i postawienie że będę twarda i wytrwala😉
 
Ja czekałam tyle ile klinika kazała i tak 3 razy, nie powiem ,że jest łatwo wytrzymać ale za dużo białych sikancow przed in vitro mi wyszło i potem przy in vitro już tylko beta i postawienie że będę twarda i wytrwala😉
No ja jeszcze taka cierpliwa nie jestem ;-)
Ja przed in vitro nie robiłam bo itak nie miało by to sensu ( nie mam obydwu jajowodów) jedyny mój ratunek to taka właśnie forma zapłodnienia. Cierpliwości się pewnie nauczę jak już będzie to wyczekane maleństwo 😆
 
Punkcja w 19dc,bo doktor czekac chciał az jeden podgoni inne,mówił,że stymulacja do 3 tyg może być,no kuźwa.
Mój zawsze mówił, że faktycznie jakiś może dojrzeć a inny pęknie, że tak się zdarza ale to trzeba ocenić po usg i wielkości plus estradiolu. U nas z racji weekendu miała być albo 14dc albo 17 i dr długo myślał i zdecydował na poniedz 17dc i ta stymulacja okazała się klapą.
 
Dziewczyny ,mam zarodek,ładnie sie dzieli w sobotę wszystko się wyjaśni,czy rozwija się dalej,czy zatrzymał się w rozwoju.Ciekawa bardzo jestem,czy ta jedyna komóreczka będzie tą wyczekaną,która da mi szczęście.Jeszcze idzie do badania,więc jak coś to miesiąc czekam na wynik.Więc albo jest zdrowym zarodkiem,albo nie.Ja jestem gotowa na nią całe swoje życie❤❤
 
Dziewczyny ,mam zarodek,ładnie sie dzieli w sobotę wszystko się wyjaśni,czy rozwija się dalej,czy zatrzymał się w rozwoju.Ciekawa bardzo jestem,czy ta jedyna komóreczka będzie tą wyczekaną,która da mi szczęście.Jeszcze idzie do badania,więc jak coś to miesiąc czekam na wynik.Więc albo jest zdrowym zarodkiem,albo nie.Ja jestem gotowa na nią całe swoje życie❤❤
🤗✊
 
Dziewczyny ,mam zarodek,ładnie sie dzieli w sobotę wszystko się wyjaśni,czy rozwija się dalej,czy zatrzymał się w rozwoju.Ciekawa bardzo jestem,czy ta jedyna komóreczka będzie tą wyczekaną,która da mi szczęście.Jeszcze idzie do badania,więc jak coś to miesiąc czekam na wynik.Więc albo jest zdrowym zarodkiem,albo nie.Ja jestem gotowa na nią całe swoje życie❤❤
Powodzenia Anulka.
 
reklama
Mój zawsze mówił, że faktycznie jakiś może dojrzeć a inny pęknie, że tak się zdarza ale to trzeba ocenić po usg i wielkości plus estradiolu. U nas z racji weekendu miała być albo 14dc albo 17 i dr długo myślał i zdecydował na poniedz 17dc i ta stymulacja okazała się klapą.
Ja miałam na usg 3 pęcherzyki po 20 mm,reszta mniejsze,kazał mi czekać 2 dni do punkcji,a wcześniej na wizycie mialy 3 po 17mm,inne mniejsze,kazał brać 2 dni zwieksxona dawkę lekow i przełożył punkcje za kilka dni.Cxy możliwe, że po prostu mi uciekły komórki z pęcherzyków?Lekarz na podstawie estriadiolu mówił,że powinny być 3,4 komórki.
 
Do góry