reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny mam pytanie do was. Mój mąż namawia mnie żeby powiedzieć mojej mamie o ciąży A ja uważam.ze to jeszcze za wcześnie jestem na początku 6 tygodnia uważam że Można byłoby jeszcze poczekać z tą informacja jak uważacie. Niby to tylko mojej mamie mamy powiedzieć innym dopiero po ukończeniu 1 trymestru
 
Hej dziewczyny mam pytanie do was. Mój mąż namawia mnie żeby powiedzieć mojej mamie o ciąży A ja uważam.ze to jeszcze za wcześnie jestem na początku 6 tygodnia uważam że Można byłoby jeszcze poczekać z tą informacja jak uważacie. Niby to tylko mojej mamie mamy powiedzieć innym dopiero po ukończeniu 1 trymestru
Powiem Ci tak moj maz chcial oficjalnie swojej rodzinie powiedziec ze jestem w ciazy na Boze Narodzenoe,a pech chcial ze jegp mama zmarla 7 grudnia😪wiec nogdy sie nie dowoedziala a pozostala rodzona tak byle jak przed ppgrzebem.Wiec czasem noe trzeba zwlekac.ja noe brpnilam mezowo bo moja mama dowoedziala sie po 2 becie,ale ona woedziala o transferze ale i tak bym jej powoedziala.
 
Hej dziewczyny mam pytanie do was. Mój mąż namawia mnie żeby powiedzieć mojej mamie o ciąży A ja uważam.ze to jeszcze za wcześnie jestem na początku 6 tygodnia uważam że Można byłoby jeszcze poczekać z tą informacja jak uważacie. Niby to tylko mojej mamie mamy powiedzieć innym dopiero po ukończeniu 1 trymestru
ja czekalam do badan prenatalnych. Balam sie, ze moze cos sie zdarzyc i nie wytrzymałabym wspolczucia nikogo oprocz meza..
 
@Ruda08
a siedzę a co tam ;)
widziałam tą świecącą kropkę w mej macicy, ale jakoś mi dziwnie
chłop naciągnięty na zakupy spożywcze i bilety na dojazd :D a i jeszcze paczkę z apki też żywieniową wziął :D
teraz mogę powykorzystywać hi hi

Dwa mrozaki w zapasie oprócz tego...
No i pięknie 😍 niech się wgryza 😁
A zapas na rodzeństwo jest ✊🏻✊🏻
 
Hej dziewczyny mam pytanie do was. Mój mąż namawia mnie żeby powiedzieć mojej mamie o ciąży A ja uważam.ze to jeszcze za wcześnie jestem na początku 6 tygodnia uważam że Można byłoby jeszcze poczekać z tą informacja jak uważacie. Niby to tylko mojej mamie mamy powiedzieć innym dopiero po ukończeniu 1 trymestru
Ja może nie powinnam się wypowiadać, bo nie byłam nigdy w ciąży, ale wydaje mi się, że to zależy tylko od Waszych odczuć oraz relacji z bliskimi.
Wydaje mi się, że ja bym swojej mamie, siostrze czy przyjaciółce powiedziała szybko. Bo niezależnie od tego, jak się sytuacja rozwinie, będę potrzebowała ich wsparcia: czy to we wspólnej radości, czy to przy jakiś stresujących sytuacjach, czy to w przypadkach trudniejszych...

Ale może łatwo mi tak mówić, bo na razie zajście w ciążę się wydaje czymś bardzo odległym i nierzeczywistym, a zawsze łatwiej rozważać pewne tematy w teorii
 
reklama
Do góry