reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Faktycznie szczęściara 😜 trochę, jak @nieagatka , co podejście do in vitro to ciąża i dziecko 😁 będzie dobrze, po wizycie odetchniesz z ulgą 😘
Pierwsze cztery razy nieudane, dopiero z accofilem od Paśnika idziemy jak burza 😅
Hmmmm, nie rozpieszcza 😂
Ostatnio i tak nie jest zle; 5-7 stopni, trochę wiatru, mżawka 😂
Zima Ok -5/10 a „lato” Max +15 😂
Ale za to jakie widoki 😍 Islandia jest przepiękna!
 
Pisałam do Euro fertil w Czechach, z zapytaniem jak tam terminy i wgl. A babka mi odpisuje, że zapisują na styczeń 2024 😳.
To można jeszcze mieć transfer i urodzić do tego czasu 😂
Napisz jak chcesz na Czechy do reprofit wizytę on-line w ciągu chyba dwóch tygodni transfer jak ci się zgra że tak powiem cykl piszesz do nich że miesiaczka przykładowo 15kwiecien masz mieć to około tydzień wcześniej drobisx USG może być u twojego lekarza i startujesz drugie USG 6-8 dzień cyklu i dopiero 3 USG 10-12 dzień robisz u nich recepty na leki wysyłają na e-mail ja właśnie za miesiąc startuje u nich bo nie chciałam teraz recepty i protokół wysyłają jak chcesz wcześniej
 
[/QUOTE]
Chyba już nie będę sprawdzać😂 korci mnie jeszcze w piątek zbadać ale chyba odpuszczę🤔 USG mam 11 kwietnia dopiero
Też mam usg dopiero po świętach (transfer miałam 9 marca) i już resztki cierpliwości 🙈 już mnie tyle razy korciło żeby coś przyspieszyć gdzieś wcześniej isc na podgląd ale głos rozsądku mówił żeby dać sobie spokój i cierpliwie czekać 🤦‍♀️
 
reklama
Do góry