reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pęcherzyk żółtkowy jest, lekarz pokusił się o stwierdzenie, że widać już serduszko nawet 🙃 za dwa tygodnie ostatnia wizyta u niego, a za tydzień mam pierwszą wizytę u prowadzącego.
No i schodzę już z leków... Mam odstawić już estrofem, encorton, acard i prolutex. Boję się. Zostaje mi lutinus i luteina.

Ktoś może jest z Warszawy i chciałby przygarnąć estrofem, 16 tabletek?
Pięknie 🥰
 
reklama
Pęcherzyk żółtkowy jest, lekarz pokusił się o stwierdzenie, że widać już serduszko nawet 🙃 za dwa tygodnie ostatnia wizyta u niego, a za tydzień mam pierwszą wizytę u prowadzącego.
No i schodzę już z leków... Mam odstawić już estrofem, encorton, acard i prolutex. Boję się. Zostaje mi lutinus i luteina.

Ktoś może jest z Warszawy i chciałby przygarnąć estrofem, 16 tabletek?
Super wieści.
 
Hej 😀
Byłam 3 tyg w szpitalu. Najpierw skracala się szyjka a potem okazało się że dziecko jest za małe jak na ten tc... Ale jestem w domu, opieka ambulatoryjna, oby wytrzymać do 37tc.

Widzę, że wracacie do gry 😀 super. Jeśli chodzi o przygotowanie do transferu to tak jak Ci wcześniej pisałam u mnie był luz i okazało się że się udało.. bez spiny..
Przypomnij - ile macie jeszcze zarodków?
Rozumiem, zdrówka Wam życzę. Trzymam za Was kciuki. Małe dziecko to nic złego, moja siostra urodziła obie córki nieco ponad 2 kg, a teraz rosną jak szalone, żadna nie jest malutką chudzinką. Jedna ma już 3 lata i rozwija się super. A obie były za małe jak na ten tc. może taka uroda i już :)
Jeśli o nas chodzi to mamy jeden zarodek...Ale syn też był jednym zarodkiem, ta myśl mnie pociesza :D
Martwią mnie teraz jeszcze te przeziębienia, dlatego pijemy syrop z cebuli, w synka ładuje tran - nie jest z tego zadowolony 😂 biorę kwas foliowy, wit. D i omege na razie.
 
Ja teraz dietę olałam poniekąd, po prostu zdrowo. Kupiłam tylko orzechy różne i starałam się wcinać. Pod swoje ewentualne niedobory musisz dostosować dietę.
Zapachy to chyba w dniu transferu tylko...
Ja zwiekszykam dawkę magnezu u siebie, D3. Wydaje mi się jednak, że u mnie encorton od początku cyklu, plus acofiil w dniu transferu i te intralipidy 2 dni przed i 3 dni po zrobiły robotę.

A jak nie zwariować... Nie wiem 🤣 ja dostałam leki uspakajajce do transferu, ale średnio pomogły 🙃
Dziękuję za odpowiedź :) Orzechy wcinam, czytałam coś jeszcze o ananasie 😂
Ja biorę kwas foliowy, wit. D i omegę. Od 1 dnia cyklu mam Estrofem i Encorton. Leków uspokajających nie dostałam, a przydałyby się 🤣.
 
Dziękuję za odpowiedź :) Orzechy wcinam, czytałam coś jeszcze o ananasie 😂
Ja biorę kwas foliowy, wit. D i omegę. Od 1 dnia cyklu mam Estrofem i Encorton. Leków uspokajających nie dostałam, a przydałyby się 🤣.
Tak, ananasa wcinałam przed pierwszym transferem ☺️
Jak chcesz, to zostało mi kilka tabletek,. mogę Ci kopsnąć 🤣
 
Hej dziewczyny, z tym ananasem to jestem w szoku, fajnych rzeczy się tu można dowiedzieć ! :)
Ja mam hiperinsulinemię i teoretycznie ananasy nie są wskazane, ale może wyjątkowo zaryzykuję :)
Słuchajcie, jako że jestem "świeżakiem" jeśli chodzi o in vitro, to może któraś z Was mi powie:
- czy wyniki badań hormonów robione w dniu transferu mogą jakoś wpłynąć np. na jego odroczenie? Ja mam przyjść rano na krew ale nawet nie wiem co mi będą badać, i potem o 12 transfer
- czy któraś z Was miała transfer jeszcze z obolałymi po punkcji jajnikami? Ja miałam pick up 2 dni temu i jeszcze mnie wszystko boli :( i na samą myśl że jeszcze coś mi tam mają robić aż się wzdrygam, ale hiperka wykluczona
 
Hej dziewczyny, z tym ananasem to jestem w szoku, fajnych rzeczy się tu można dowiedzieć ! :)
Ja mam hiperinsulinemię i teoretycznie ananasy nie są wskazane, ale może wyjątkowo zaryzykuję :)
Słuchajcie, jako że jestem "świeżakiem" jeśli chodzi o in vitro, to może któraś z Was mi powie:
- czy wyniki badań hormonów robione w dniu transferu mogą jakoś wpłynąć np. na jego odroczenie? Ja mam przyjść rano na krew ale nawet nie wiem co mi będą badać, i potem o 12 transfer
- czy któraś z Was miała transfer jeszcze z obolałymi po punkcji jajnikami? Ja miałam pick up 2 dni temu i jeszcze mnie wszystko boli :( i na samą myśl że jeszcze coś mi tam mają robić aż się wzdrygam, ale hiperka wykluczona
Zakładam, że będą badać poziom hormonów. Więc jeśli któryś wyjdzie nieprawidłowo, to moim zdaniem mogą odroczyć, dla dobra wyniku transferu.
Ja miałam crio transfery, więc nie pomogę. Jednak wydaje mi się, że te objawy są normalne i nie jedna tak miała, bo inaczej się nie da. Chyba, że.to jest objaw hiperki. Ja z tego powodu miałam odroczony transfer, ale wiedziałam o tym już w dniu punkcji.
A transfer jako tako jest spoko, nie masz się czego obawiać.
 
reklama
Do góry