reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

ja jestem już po transferze , jutro zamierzam iść do pracy 😉co będzie to będzie bo i tak nie mamy na to wpływu teraz tylko czekać . Dziś jeszcze dostałam leki (w zastrzyku) na rozrzedzenie krwi . Codziennie wieczorem.
Wczoraj pisałam ze boli mnie brzuch po punkcji , a dziś mi tylko jeździ tak w środku przelewa się , kupiłam magnez i tak jakby trochę lepiej
Kasiu 🍀🍀🍀🍀❤️❤️
 
reklama
Dziewczyny a wy już miałyście pomiary 23 dpt? Mi kazał przyjść za dwa tygodnie, krótko było to USG, nie liczył jak mocno bije serduszko, ile ma pęcherzyk czy zarodek.... Czy tak miało być? W sumie z różnych postów wnioskuje że już miałyście więcej info na wizytach 🙈
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a wy już miałyście pomiary 23 dpt? Mi kazał przyjść za dwa tygodnie, krótko było to USG, nie liczył jak mocno bije serduszko, ile ma pęcherzyk czy zarodek.... Czy tak miało być? W sumie z różnych postów wnioskuje że już miałyście więcej info na wizytach 🙈


Ja 26dpt miałam juz serduszko, ale bylo malenkie wiec nie mierzył go jeszcze - ale zmierzył pecherzyk i zarodek. I też miałam przyjac za 2 tyg i wtedy juz wszystko zmierzyl.
 
Dziewczyny a wy już miałyście pomiary 23 dpt? Mi kazał przyjść za dwa tygodnie, krótko było to USG, nie liczył jak mocno bije serduszko, ile ma pęcherzyk czy zarodek.... Czy tak miało być? W sumie z różnych postów wnioskuje że już miałyście więcej info na wizytach 🙈
Nie wolno słuchać serca na tak wczesnym etapie, tylko w trybie mmode
 
reklama
Nie wolno słuchać serca na tak wczesnym etapie, tylko w trybie mmode
Tak wiem, ale myślałam że liczy się uderzenia na minutę. Nawet rozumiem że na serce było jeszcze za wcześnie żeby zbadać, ale dziwię się że nie określił wielkości zarodka, pęcherzyka i tygodnia ciąży według USG. To badanie wyglądało dosłownie tak że wsadził, powiedział wszystko jest, serduszko też pulsuje, jest ok jak na 23 dpt i tyle
 
Do góry