reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Kto po in vitro?

Myślałam że z invitro nie ma pustych bo przecież zarodek itp nie znam się ;/
Próbuje sobie przypomnieć jak było u mnie i wydaje mi się, że 18dpt byly 2 pecherzyki ciążowe i dwa zoltkowe, tydzień później już chyba zarodki z tetnem. Ty jesteś tak na granicy, moze jeszcze cos się pojawi. Ogólnie jeśli pęcherzyk ciążowy jest powyżej 25mm a nic w nim nie ma to mówi się o pustym jaju.
 
reklama
Wiem że to dopiero pierwszy dzień po transferze ale jakoś czuję że to nie ma prawa się udać. Progesteron mniejszy niż zwykle mimo że teraz biorę prolutex a wcześniej nie brałam, mam bóle brzucha jak przed okresem. Dostałam lek z nimesulidem na obniżenie prostaglandyn, biorę nospe max a i tak boli. Jakaś paranoja to nie może się udać.
Dopiero od 2 dpt zaczyna się zagnieżdżać zarodek ,więc narazie się nie nakręcaj, że się nie udało. Mnie od razu po transferze bolal brzuch znaczy bardziej było to cmienie. Ja dopiero progesteron mam zrobić w 5dpt
 
reklama
Do góry