reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jeśli chodzi o biopsje to 2200, pierwszy zarodek 2300, dwa 4000 i 3-4 6 tys, oczywiście jak chcesz badać w invicie wymagają kariotypu Twojego I meza , bo dzwoni do Ciebie genetyk i to ona tak jakby zleca te badania pgt, u nas nie było żadnych wskazań do badań i na 3 zarodki wszystkie zdrowe , dlatego nie żałuję badania bo przynajmniej wiem że ten transfer nieudany to nie zarodek , ale zastanowię się nad badaniem pgt jeśli miało by dojść do następnej stymulacji, gdyż raczej nie byłby problem w zarodkach ... Ale polecam z całego serca genetyczne ! A jeśli chodzi o zaplodnienie komórek icsi to chyba kosztowało 1200 żeby Cie nie skłamac bo nam za to miasto płaciło, mrożenie i przechowanie na rok kolo 600 ? Transfer mrożony sam bez niczego 2500 plus jeszcze doliczyć wizyty I leki i dodatki :)
Samo znieczulenie kosztuje koło 1000zl więc to możesz odliczyć od kosztów procedury.
 
Invicta jest o tyle trudne że mają tam gotowe pakiety i problem jest jak nagle nie pasujesz w ich "schemat". Napisałaś maila do kliniki? Bo tam koordynatorki już dają konkretniejsze informacje pod pacjentkę i zapytanie na infolinii tylko ogólne.
Tak, napisałam i niestety podały cenę za cały pakiet. Z infolinii odesłali mnie do embriologów, a oni odpisali że cennika nie mają. Pójdę na wizytę i zobaczę. Jeśli będę miała płacić za cały pakiet to zrezygnuję.
 
Jeśli chodzi o biopsje to 2200, pierwszy zarodek 2300, dwa 4000 i 3-4 6 tys, oczywiście jak chcesz badać w invicie wymagają kariotypu Twojego I meza , bo dzwoni do Ciebie genetyk i to ona tak jakby zleca te badania pgt, u nas nie było żadnych wskazań do badań i na 3 zarodki wszystkie zdrowe , dlatego nie żałuję badania bo przynajmniej wiem że ten transfer nieudany to nie zarodek , ale zastanowię się nad badaniem pgt jeśli miało by dojść do następnej stymulacji, gdyż raczej nie byłby problem w zarodkach ... Ale polecam z całego serca genetyczne ! A jeśli chodzi o zaplodnienie komórek icsi to chyba kosztowało 1200 żeby Cie nie skłamac bo nam za to miasto płaciło, mrożenie i przechowanie na rok kolo 600 ? Transfer mrożony sam bez niczego 2500 plus jeszcze doliczyć wizyty I leki i dodatki :)
No mi mają się dowiedzieć co z tym kariotypem bo mąż nie zrobi. Ja swój mam. Też miałam badanie zarodków i jeden mocno uszkodzony - chromosomy. Jestem po 40-tce i ryzyko większe, także ja nie odpuszczę PGT-A.
Właśnie nie mogę u nich ustalić ile kosztują procedury embriologiczne do połączenia komórek z nasieniem. Ceny samej biopsji też nie umiała wskazać - dzięki :)
Może w klinice mają bardziej szczegółowe dane.
 
Tak, ale jeszcze muszę odliczyć stymulację (z lekami/bez leków w zależności od pakietu) i punkcję
Czyli w sumie od pakietu bez leków muszą odjąć znieczulenie i punkcję. Najlepiej jedź do kliniki i pogadaj z konsultantkami bezpośrednio o Waszej sytuacji. Inaczej nie do przejścia embriolodzy się nie zajmują cenami nawet lekarze nie wiedzą dokładnie ile jaki dodatek kosztuje i wysyłają do konsultantek. Przecież nie mogą od Ciebie skasować jak za procedurę skoro nie będziesz mieć jej całej. Wiem że coś tam odliczają jak np. nie uda się stymulacja więc muszą mieć dostępne ceny poszczególnych etapów dla takich przypadków jak Ty, która chce się przenieść z całym inwentarzem.
 
reklama
Do góry