reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moj transfer się nie udał :( wczoraj odstawiłam progesteron, dzis leci ze mnie jak z kaczki:(
Nastepna wizyta a właściwie Skype-wizyta 18.05 wtedy będziemy ustalac plan działania, potem mamy zaplanowane wakacje 24.05 caly czas trochę pod znakiem zapytania ale może dobrze by nam zrobilo...więc trochę to wszystko potrwa, udalo mi się wyciągnąć od lekarza skierowanie na badania poziomu progesteronu ( tu w nl nie można tak po prostu pójść zrobić)
Jutro robie pierwsze, w którym dniu cyklu myslicie żeby zrobić 2 pozostałe? Myślałam o 7 i 21 , jutrzejsze moze pokazać jeszcze utrogestan ktory bralam po transferze prawda?
Teraz jeden cykl kazali mi odczekać, ale zobaczymy jeszcze jak ten progesteron wyjdzie i działamy dalej...bardzo chcialam żeby się udało ale nie oszukujmy się to naprawdę trzeba mieć szczęście żeby za pierwszym razem ....
Strasznie mi przykro.... Ściskam
 
reklama
Ja już dawno robiłam i jakieś minimalne były. Ale wynik oglądał lekarz... teraz myśle nad szczepieniem.
To tak jak ja, po miesiącu wyszło mi 4
Ja już dawno robiłam i jakieś minimalne były. Ale wynik oglądał lekarz... teraz myśle nad szczepieniem.
Właśnie też się zastanawiam jak się ochronić. A twój lekarz jest za szczepieniem dla Ciebie?
 
Hej,
Byłam dzisiaj na USG genetycznym 12 tygodni i jeden dzień wg kalendarzyka. Lekarz niestety nie był za bardzo rozmowny i nie chciał odpowiadać na moje pytania. Wyniki za 2 tygodnie dopiero.
Główka dziecka wg pomiaru ma 13 tyg i 3 dni BDP 2,13 cm a dziecko jest mniej więcej o tydzień młodsze. Martwi mnie to trochę. Czy to jest okej?
Czy bicie serca FHR 146 i drugi pomiar 151 są w normie ?
Dzieciątko w ogóle jakoś takie spokojne było jak nigdy i mało się ruszało.
Miała może któraś z was podobną sytuację?
Poniżej dołączyłam zdjęcia które dostałam wraz z pomiarami.
IMG_20210427_174607.jpg
IMG_20210427_174633.jpg
IMG_20210427_174652.jpg
IMG_20210427_174709.jpg
 
Hej,
Byłam dzisiaj na USG genetycznym 12 tygodni i jeden dzień wg kalendarzyka. Lekarz niestety nie był za bardzo rozmowny i nie chciał odpowiadać na moje pytania. Wyniki za 2 tygodnie dopiero.
Główka dziecka wg pomiaru ma 13 tyg i 3 dni BDP 2,13 cm a dziecko jest mniej więcej o tydzień młodsze. Martwi mnie to trochę. Czy to jest okej?
Czy bicie serca FHR 146 i drugi pomiar 151 są w normie ?
Dzieciątko w ogóle jakoś takie spokojne było jak nigdy i mało się ruszało.
Miała może któraś z was podobną sytuację?
Poniżej dołączyłam zdjęcia które dostałam wraz z pomiarami.
Zobacz załącznik 1264750Zobacz załącznik 1264751Zobacz załącznik 1264752Zobacz załącznik 1264754
bardzo dziwny lekarz, powinien z Toba omowic markery typu przeziernosc karkowa czy kosc nosowa, masz mozliwosx zrobuc jest NIPT czy isc do innego lekarza?
 
reklama
Do góry