reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Roxii ja nie chodziłam często do łazienki i nadal nie chodzę, więc to nie jest wyznacznik, bólem piersi również nie powinno się sygerować, bo miewałam bóle przy nieudanych crio, a mogą być one od leków. Chciałam powiedzieć,że brak objawów również jest objawem, ja w sumie byłam tylko śpiąca, co nadal mi zostało
 
Avocado ogromniaste grfatulacje...mocno za Ciebie kciuki trzymalam...:-) ja wlasnie w busie do domu jestem...jedynie 4h jazdy...ale...warto bylo...oczywiscie dr R malo mowny,ale na wszystkie pytania odpowiedzial...Zminil mi leki...dostalam na start 4 ampulki PEROVERIS...w oiatek oodgladanko...juz sie niemoge doczekac..... odebralam przy okazji wyniki M....wczesniej plemnikow praktycznie nie bylo...teraz jest ich150mln...i w badaniu MSOME wyszedlcaly 1% dobrych wiec super..... Prosze wiec o dopisanie mnie na 22 marca na podgladanko.....#Ai w sumie sie zdziwilam,bo zaplacilam za wizyte dzis 580 zl...ale tojest pakiet invitro.....wiec juz wszystkie wizyty oplacone....
 
Hejka dziewczynki.
gratuluje Avocado i mgiełce choć u was to dziś była tylko formalność;-)Bardo bardzo mocno, z całego ♥♥♥ dziekuję wam za kciuki . Jesli chodzi o wczorajsze wasze rozważania na temat wiary to też mam rózne dni ale modlę sie gorąco żeby zostać mamą i mam nadzieję że moje prośby zostały wysłuchane. od wczoraj przeżywałam katusze bo plamiłam i jeszcze dziś odrobinkę beżu na wkladce jest ale moze to luteina. Piersi nie bolą, brzuch trochę czuję. w każdym razie dziś w 12 dpt mam progesteron 49,15 i betę 160,8 i jestem szczęśliwa i jednoczenie przerażona żeby to się nie zmieniło.Ale tym razem musi być dobrze:tak: i tego się trzymajmy:-).
Całuje Was wszystkie goraco:tak:
 
Cześć dziewczyny:tak: wracam do Was po długiej nieobecności, kilka dni pobędę z Wami i się wdrożę;-)
Jestem umówiona na 9 kwietnia do katowickiego Gyncentrum na wizytę, zakwalifikowałam się również do dofinansowania z fundacji "Cud in vitro" i mam rabat 3000 zł. Ciąg dalszy walki o marzenia czas zacząć:sorry2:
Od poprzedniego ivf zrobiłam kariotypy, doprowadziłam TSH do porządku, suplementuję siebie i M. Przed procedurą myślę albo o histero albo o scrathing endo, ale nie wiem co na to lekarz powie. Moja endo nie daje znaku o sobie od ponad 4 lat ale nie wiem jak wygląda to wszytsko od środka i jakie szanse ma zarodek na implantację. AMH mam bardzo niskie, wynik z sierpnia 2012 to 0,4.
 
Gizas witaj znowu:-). jednak zdecydowałaś sie na Gyn;-). wiem ze miałaś spore watpliwości ale mam nadzieję że nie będziesz żałować. U jakiiego gina będziesz?
 
Hola gratuluję, beta piękna, szczęśliwego bycia w ciąży jeszcze przez ponad 8 miesiecy:-)
Ikasia a Ty tutaj? chyba kojarzę Cię z inseminacyjnego czy się mylę:sorry2:
 
reklama
Hola jestem umówiona do dr M, polecała mi go Sony. Nie ukrywam że boję się strasznie, nie tyle procedury ale podejścia lekarzy, ostatnio prof R z łódzkiej Gamety nie przyłożył się za bardzo i było wiele niedociągnieć:zawstydzona/y:
 
Do góry