reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wg mamyginekolog jesli zarodek ma 6mm to powinno byc tetno, jesli jest mniejszy to tetno moze sie jeszcze pojawic.
[emoji110]
Nawet nie zapytałam;(. Nie chciałam tam beczeć w gabinecie. Lubię popłakać w samotności. Zapytałam jak lekarz zadzwoni. Ale pęcherzyk też słabo rośnie. 12.04 1.18 a dziś 1.69 cm.
 
reklama
Wg mamyginekolog jesli zarodek ma 6mm to powinno byc tetno, jesli jest mniejszy to tetno moze sie jeszcze pojawic.
[emoji110]
Nawet nie zapytałam;(. Nie chciałam tam beczeć w gabinecie. Lubię popłakać w samotności. Zapytałam jak lekarz zadzwoni. Ale pęcherzyk też słabo rośnie. 12.04 1.18 a dziś 1.69 cm
Mam już usg połówkowe za sobą i szczepionkę.. Mały zdrów jak ryba wg usg, krwiak sie zmniejsza tempem żółwia ma 41 x 14 i wg radiologa z obrazu usg krwiak sie organizuje.. ale to i tak dla mnie jakiś progress wreszcie.. Leżę dalej bo widać że to pomaga.. Szew szyjkę trzyma nadal 36mm wiec oby dotrwać do bezpiecznego etapu!
Wygląda, że wszystko zmierza w dobrym kierunku ;).
 
Czekam na telefon , pewnie każą poczekać jeszcze parę dni.
Umówienie wizyty do Paśnika to jest naprawdę cud.
Dużo już sama badań zrobiłam. Brakowało by mi tylko cytokin. Niewiem ile po poronieniu trzeba czekać by zrobić.
Kochana zapisz się chyba teraz na sierpień od mają będą zapisywać, zawsze jakiś termin może się zwolnić. Naprawdę kolejne podchodzenie na zaleceniach samej Invicty to jak widać strata czasu. Jest jeszcze prof Malinowski, on jest też ginekologiem, ma trochę krótsze terminy ale tam trzeba więcej kasy niestety zostawić ale jest bardzo skuteczny
Masz jeszcze jednego blastusia zamrożonego prawda? A oprócz cytokiny robilas może allo o crossmatch ? To też Paśnik i Malina bardzo często zalecają, tym bardziej jak reszta wyników jest dobra
 
cześć dziewczyny, z racji, że jesteście skarbnicą wiedzy podbijam najpierw do Was a potem będę szukać w necie. podchodziliśmy teraz do ICSI, dziś zadzwonił lekarz, że tylko jedna komórka ze wszystkich 4 pobranych podjęła na chwilę pracę ale przestała współpracować. Lekarz powiedział że mam chyba problem z komórkami, dokładnie nie wie jaki bo nie mogą tego zbadać, i zaproponował żebym przebadał kariotyp lub in vitro z komórkami dawczyni (co nie wchodzi w grę). Czy miałaś któraś podobnie i skończyło się to dobrze?
 
Kochana zapisz się chyba teraz na sierpień od mają będą zapisywać, zawsze jakiś termin może się zwolnić. Naprawdę kolejne podchodzenie na zaleceniach samej Invicty to jak widać strata czasu. Jest jeszcze prof Malinowski, on jest też ginekologiem, ma trochę krótsze terminy ale tam trzeba więcej kasy niestety zostawić ale jest bardzo skuteczny
Masz jeszcze jednego blastusia zamrożonego prawda? A oprócz cytokiny robilas może allo o crossmatch ? To też Paśnik i Malina bardzo często zalecają, tym bardziej jak reszta wyników jest dobra
Ogarnę coś w weekand.
Mam jedną blastkę 4.2.3
 
Ogarnę coś w weekand.
Mam jedną blastkę 4.2.3
Hej Caro😔 Nats mi sprzedała złe nowiny...
Nawet nie wiem co Ci napisać w tej sytuacji 😥. Bardzo, bardzo mi przykro😥
Tak liczyłam, że tym razem los się do Ciebie uśmiechnie, bo też nie masz w życiu łatwo... Ech kuwa 😥
Trzymaj się dzielnie myszko kochana ❤️
 
reklama
Do góry