reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tez miałyście taką białą plamę na skórze po prolutex? I boli jakby było porządnie obite.
Ale zmieniłam igłę na taką malutką 0.33x13 więc nie mam chociaż siniaka i nie bolało przy podawaniu
 
reklama
No to dobrze, ze dołożyłaś sobie prolutex. Fajny jest lek cyclogest dopochwowy, gdyż ma 400mg i nie trzeba ładować dużo innych tabletek. Zapytaj się doktorka, może Ci przepisze bo po co pchać w siebie wiele tabletek o niższym stężeniu, a każda z nich ma chemiczną otoczkę
No właśnie masakra tyle tabletek na raz. Wiem że w Polsce można też kupić utrogestan 200mg.
Dzięki za info o tym cyclogest, byłoby mega z 1 kulką mocy zamiast całej garści 😁
 
Dziewczyny mam newsa [emoji3526]
Miałam dziś pierwsze USG, wcześnie bo 20 dpt 3 dniowca, ale to przez to że moja jedyna ciąża to pozamaciczna..
Jest pęcherzyk w macicy[emoji3590] i jakieś ciałko zoltkowe też podobno jest, czyli to co powinno być na tą chwilę.
Dziś beta 3314.
Proszę trzymajcie za mnie kciuki żebym nie oszalała do wizyty serduszkowej bo już mocno świruje [emoji85]
Świetnie :) Ja 21.04. mam sedruszkową będzie to 26dpt 5dniowej blastki.
Wszystko będzie dobrze.
Musi być!
 
No właśnie masakra tyle tabletek na raz. Wiem że w Polsce można też kupić utrogestan 200mg.
Dzięki za info o tym cyclogest, byłoby mega z 1 kulką mocy zamiast całej garści 😁
Tak, w Polsce można kupić ultrogestan 200, w sumie to nawet nie wiedziałam, że jest 100mg🤷‍♀️ obecnie przyjmuje 2x po 400mg i doustnie 2 tabl.
 
Ja też tak miałam mieć ale sama zbadałam. Doktorek się chyba wkurzył, że sama sobie zleciłam ale mam to gdzieś, chcę wiedzieć na czym stoję i co ewentualnie zmienić. On zaleca tylko modlitwę [emoji3061]
Super ten lekarz [emoji85] [emoji85] [emoji85]
Trzymam bardzo za Was kciuki [emoji110] postaraj się troszkę odstresować [emoji8]
 
Tak, w Polsce można kupić ultrogestan 200, w sumie to nawet nie wiedziałam, że jest 100mg🤷‍♀️ obecnie przyjmuje 2x po 400mg i doustnie 2 tabl.
Te 100 mam z Czech a 200 miałam w UK.
A doustnie co bierzesz? I jak masz to czasowo rozplanowane?
Mam w domu duphaston, więc też sobie dodam po transferze tylko nie wiem czy lepiej wciąż 2 razy dziennie czy może dołożyć dodatkowo w środku dnia
 
reklama
Te 100 mam z Czech a 200 miałam w UK.
A doustnie co bierzesz? I jak masz to czasowo rozplanowane?
Mam w domu duphaston, więc też sobie dodam po transferze tylko nie wiem czy lepiej wciąż 2 razy dziennie czy może dołożyć dodatkowo w środku dnia
Doustnie mam Progesterone Besins 100mg,duphaston ma niewielkie stężenie, chyba 10mg. Generalnie to lekarz mi rozpisał tak, rano ultrogestan 200mg i 1 tabl.progesteronu besins, w południe też 1 tabl. doustnie, a wieczorem cyclogest 400mg i doustnie 1 tabl. Jak się okazało, że mój progesteron to 17,4 to poranny ultrogestan zamieniłam na cyclogest i dalej przyjmowałam 3 tabl. doustnie. Wczoraj przyszedł mi wynik progesteronu i miałam 28 więc stwierdziłam, że zredukuje 1 tabl. doustnie, tą wieczorną bo i tak podaje sobie 400 mg cyclogestanu, a nie ma też co przesadzać z lekami.
 
Do góry