reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przykro mi:( ale trzymam kciuki za zdrowe zarodki tym razem! Rozumiem, w takiej sytuacji to wskazane, zeby wybrac ten naj naj! Ja jestem poszukujaca i zbieram info...
ale dzis jestem konsultacji w in vimed
hmm a ile masz lat? najczęściej w naturalnych ciążach są poronienia ze względu na genetykę. Więc jeśli nie masz jakichś innych kwestii typu immunologiczne itp. to warto się zastanowić. nad tym badaniem. No niestety, jest to kosztowne.
 
Invicta, Wawa.
Koszt z 06/2019...łącznie za wszystkie zarodki zapłaciłam ok 10 tys, plus minus jakieś kilkadziesiąt PLN.
9 zarodków, 4 prawidłowe.
Stymulacje miałam pod rząd, maj i czerwiec, wynik badania miałam jakoś w połowie lipca.
No to masz ladny wynik - 4 przebadane zarodki!
A ile zapladniali Ci komorek za kazdym razem?
 
hmm a ile masz lat? najczęściej w naturalnych ciążach są poronienia ze względu na genetykę. Więc jeśli nie masz jakichś innych kwestii typu immunologiczne itp. to warto się zastanowić. nad tym badaniem. No niestety, jest to kosztowne.
Ja mam 34
Nie bylam nigdy w ciazy i nigdy nie mialam pozytywnej bety... a mialam 3 transfery ivf
Nie mam juz zarodkow i zaczynam od nowa. Chcialabym zmaksymalizowac szanse... ale wiadomo jak jest...
W immuno wyszedl mi tylko brak KIR kilku implantacyjnych
A tak to niewiele. Pasnik przepisal encorton heparyne i accofil.
Nowy jest tylko accofil bo heparyne i steryd i i tralipid juz mialam w poprzednim transferze...
 
Invicta, Wawa.
Koszt z 06/2019...łącznie za wszystkie zarodki zapłaciłam ok 10 tys, plus minus jakieś kilkadziesiąt PLN.
9 zarodków, 4 prawidłowe.
Stymulacje miałam pod rząd, maj i czerwiec, wynik badania miałam jakoś w połowie lipca.
A czy udało się Tobie finalnie zajść w ciążę? Czy jeszcze nie miałaś wszystkich zarodków podanych?
 
Jestem po wizycie😊 pomimo braku objawów (oprócz senności i ogólnego otumanienia 🙄) z ciążą wszystko ok, maluszek wygląda na 10t2d, co zgadza się z dwoma wcześniejszymi pomiarami. Dziś Pani doktor już puściła mi serduszko ❤❤❤❤ a moj Maluszek (wyglądający jak kijanka) ruszył jakby nóżkami (no znaczy tym ogonem)
No i cudownie💗💗💗
Badania juz robiliscie??
 
Dziewczyny czy któraś z Was robila badanie prenatalne w Poznaniu na NFZ ?
Dzwoniłam dziś do Centrum Medyczne Ułańska i nie uwierzycie, naja wstrzymane / zablokowane badania na NFZ 😞
Zastanawiam się gdzie i jakiś dobry lekarz jeszcze je wykonuje, bo skoro mi się najeży na NFZ to d l a czego mam iść prywatnie i ustalaja mu takie wizyty 🤔
 
Jestem po wizycie😊 pomimo braku objawów (oprócz senności i ogólnego otumanienia 🙄) z ciążą wszystko ok, maluszek wygląda na 10t2d, co zgadza się z dwoma wcześniejszymi pomiarami. Dziś Pani doktor już puściła mi serduszko ❤️❤️❤️❤️ a moj Maluszek (wyglądający jak kijanka) ruszył jakby nóżkami (no znaczy tym ogonem)
Jesteśmy niemal w tym samym wieku ciąży. 🙂 Mi wypada dziś 10 tydzień +3 dzień. 😉 Na USG miałam wrażenie że widzę ludka z LEGO🤣
 
reklama
Do góry