reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Fredka...
co to by bylo za zycie gdybysmy z gory wiedzieli z czym bedziemy musieli walczyc,gdzie sie potkniemy i z jakich historii bedziemy sie latami podnosic...
Nie badz dla siebie taka surowa Dzialasz ,robisz co mozesz i widocznie nalezysz do tych ktorzy wiecej potrafia na kark przyjac niz reszta.Witamy w klubie,mnie i tak nie przeskoczysz.Nastepna ciaza zostaje w brzuchu😊😊😊
Prawda 😘 Jak w tym powiedzonku: gdybym wiedziała że się przewrócę, to bym się położyła😜
 
reklama
Dziewczyny ja póki co biorę luteinę podjęzykowa- czy naprawdę trzeba to trzymać pod językiem bo to jest paskudne i gorzkie...czy połknąć po prostu? Jak Wy to bralyscie?

nie bierz wogole pod jezyk - to jakies starodawane metody. dopochwowo luteina sie wchlania najlepiej. jak ci lekarz wciska to powiedz ze chcesz dopochwowo a jak nie chce dac to na necie sobie sama kup. czasy gdy slepo sie wierzy lekarzom juz dawno powinny odejsc do lamusa
 
Mam kolejna wizytę 7.08 dostałam estrofem i idę na cyklu sztucznym. Pan doktor ma zupełnie inne podejście niż mój poprzedni. Nawet nie dał dodatkowych leków. Idę totalnie na „czysto” czyli czekamy na ten „dobry” zarodek. To mój ostatni transfer i wcześniejsze nie udane jakoś nie zachęcają mnie do takiego podejscia. No, ale mam nadzieje, ze facet wie co robi. Mam zrobić krzywa cukrowy- insulinowa i przyjść na wizytę w 12dc. Sama nie wiem czy to robic? Bo przecież zanim ona podziała ta metformina jeżeli mi ja przepisze... Nic nie chciał mi dać mimo wcześniejszych dwóch nieudanych transferów. Zupełnie inne patrzenie, niż mój lekarz.
a sama czemu nie dzialasz ?

ale wogole dietowo sie przygotowalas jakos ? i pamietaj zebys po transferze brala normalnie standardowe zestawy, wlaczajac leki na krzepliwosc
 
nie bierz wogole pod jezyk - to jakies starodawane metody. dopochwowo luteina sie wchlania najlepiej. jak ci lekarz wciska to powiedz ze chcesz dopochwowo a jak nie chce dac to na necie sobie sama kup. czasy gdy slepo sie wierzy lekarzom juz dawno powinny odejsc do lamusa
Dzięki kochana, mam ta podjęzykowa 3x2 i ta dowcipna 3x1. Lekarka chciała mi dać lutinusa ale poprosiłam o tańszy zamiennik bo ten lutinus drogi :( to dała luteinę dopochwowa...myślisz żeby zwiększyć dopochwowa a podjęzykowej nie brać wcale?
 
Dzięki kochana, mam ta podjęzykowa 3x2 i ta dowcipna 3x1. Lekarka chciała mi dać lutinusa ale poprosiłam o tańszy zamiennik bo ten lutinus drogi :( to dała luteinę dopochwowa...myślisz żeby zwiększyć dopochwowa a podjęzykowej nie brać wcale?
Lutinus drogi ale najlepszy.... jak juz sie inwestuje tyle psychicznie i finansowo - nie trzeba oszczedzac na takich szczegolach.

pod jezyk mozna oczywiscie brac - tylko to niesmaczne to jak sie torturowac nie lubie zwlaszcza ze wchlanialnosc jest ograniczona. jak teraz odstawisz pod jezyk to musisz zwiekszyc dowcipna do 3x3
 
Mam kolejna wizytę 7.08 dostałam estrofem i idę na cyklu sztucznym. Pan doktor ma zupełnie inne podejście niż mój poprzedni. Nawet nie dał dodatkowych leków. Idę totalnie na „czysto” czyli czekamy na ten „dobry” zarodek. To mój ostatni transfer i wcześniejsze nie udane jakoś nie zachęcają mnie do takiego podejscia. No, ale mam nadzieje, ze facet wie co robi. Mam zrobić krzywa cukrowy- insulinowa i przyjść na wizytę w 12dc. Sama nie wiem czy to robic? Bo przecież zanim ona podziała ta metformina jeżeli mi ja przepisze... Nic nie chciał mi dać mimo wcześniejszych dwóch nieudanych transferów. Zupełnie inne patrzenie, niż mój lekarz.
A u kogo teraz byłaś? sonduje juz do kogo tak z biegu wybrać się na przygotowanie i przeprowadzenie transferu. bo wszystko inne było w novum A teraz idę do invicta wawa. poleccie kogoś kto jest uważny i kumaty i normalny w rozmowie.
 
nie bierz wogole pod jezyk - to jakies starodawane metody. dopochwowo luteina sie wchlania najlepiej. jak ci lekarz wciska to powiedz ze chcesz dopochwowo a jak nie chce dac to na necie sobie sama kup. czasy gdy slepo sie wierzy lekarzom juz dawno powinny odejsc do lamusa
[/QU
A ty jestes lekarzem zeby takich rad udzielac?
Bo rozumiem zebrane doswiadczenie natomiast branie luteiny pod jezykowej i tej dopochwowej troche sie rozni i dziala tez inaczej.
 
reklama
Lutinus drogi ale najlepszy.... jak juz sie inwestuje tyle psychicznie i finansowo - nie trzeba oszczedzac na takich szczegolach.

pod jezyk mozna oczywiscie brac - tylko to niesmaczne to jak sie torturowac nie lubie zwlaszcza ze wchlanialnosc jest ograniczona. jak teraz odstawisz pod jezyk to musisz zwiekszyc dowcipna do 3x3
Czemu lutinus jest najlepszy. Kiedyś farmaceuta w aptece stwierdziła że substancja czynna jest ta sama tylko wypełniacze inne. Miała rację bo lutinus zaniosłam jakoś 2 tygodnie a po luteinie piekło za dwa dni😜 dziadostwo uczulalo mnie strasznie.
 
Do góry