reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Byłam dziś w klinice i na usg brak oznak życiowych płodu..
Dostałam skierowanie i od razu do szpitala
Jeszcze miałam nadzieje że może się myli
Jestem po badaniach i niestety..
mój maluszek umarł tydzień temu
[*]
Włożyli mi tabletki żebym poroniła i leżę i czekam
Jak się nie uda to jutro zabieg pod narkoza
Wyrazy współczucia. Bardzo mi przykro 😥
 
reklama
Wiem ale po długim oczekiwaniu każdy moment szczęścia jest przecież na wagę złota. Bardzo Ci współczuję. Wiem że ból jest ma pewno nie do opisania i że dziś jedyne o czym myślisz to że to na pewno zły sen z którego zaraz się obudzisz.
Rozpacz na pewno nie ma końca jeśli chodzi o stracone nadzieje.
Niestety to nie jest tylko kwestia in vitro większość poronien i strat ma miejsce w pierwszym trymestrze. Bardzo mi przykro że Ciebie to spotkało.
To się nazywa In Vitro
Jedna wielka niewiadoma
Przy kolejnym razie podejdę do tego inaczej
Nie ma co się od razu bardzo cieszyć,planować bo różnie może być w każdej chwili..
Jak widać po moim przypadku
 
Pomimo tej rozpaczy myślisz na szczęście o dalszej walce i to jest najważniejsze. Coś się stało, coś zaskoczyło. Kolejny raz będzie do samego końca z ogromną radością i łzami szczęścia.
Dziękuje Wam ogromnie za tyle słów wsparcia !
Bądźcie dzielne wszystkie
3 mam kciuki za Was!
I nie poddajemy się nigdy! [emoji173]
 
To się nazywa In Vitro
Jedna wielka niewiadoma
Przy kolejnym razie podejdę do tego inaczej
Nie ma co się od razu bardzo cieszyć,planować bo różnie może być w każdej chwili..
Jak widać po moim przypadku
Myślę, że masz rację, in vitro to ogromna dawka pokory, ale i traum :(
To też niesamowite, bo przecież tutaj wszystkie byłyśmy wręcz zszokowane Twoja betą, która rosła aż do nieba... Myślę, że jest kilka przełomowych momentów od pozytywnej bety- pierwszy z nich to serduszko po prawidłowych przyrostach...
Bardzo mocno Cię przytulam i wierzę, że przed Tobą jeszcze piękne chwile :-* trzymaj się!
 
Byłam dziś w klinice i na usg brak oznak życiowych płodu..
Dostałam skierowanie i od razu do szpitala
Jeszcze miałam nadzieje że może się myli
Jestem po badaniach i niestety..
mój maluszek umarł tydzień temu
[*]
Włożyli mi tabletki żebym poroniła i leżę i czekam
Jak się nie uda to jutro zabieg pod narkoza
O Boże kochanie tak bardzo mi przykro 😢😢😢😢😢
 
Byłam dziś w klinice i na usg brak oznak życiowych płodu..
Dostałam skierowanie i od razu do szpitala
Jeszcze miałam nadzieje że może się myli
Jestem po badaniach i niestety..
mój maluszek umarł tydzień temu
[*]
Włożyli mi tabletki żebym poroniła i leżę i czekam
Jak się nie uda to jutro zabieg pod narkoza
Tak bardzo mi przykro ;( To strasznie niesprawiedliwe 😢 😢 😢 nie wyobrazam sobie tego bolu... Nawet nie hce sie zastanwaiac co czujesz ;( Jak to sie moglo stac? Trzymaj sie jakos!!!!
 
reklama
Słuchajcie beta dziś 10 dpt 59,2 [emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059] w poniedziałek był 7 dpt i była 5,2. Rośnie [emoji3590][emoji7][emoji3059][emoji2957][emoji2957][emoji2957] poryczlam się jak bóbr, mój też [emoji23][emoji23][emoji23]
Gratuluję[emoji7][emoji7][emoji7][emoji847][emoji847][emoji847]
 
Do góry