reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

BetaBeta
oj u mnie do bety to jeszcze dluga droga.jutro rano 7:50 nastepne usg czy jajka dojrzaly.wstepnie w czwartek lub piatek puncja.cholera chyba lepiej jak by byla w piatek to transfer by byl w nastepny poniedzialek.
no ten ferelny czerwiec chyba ktoras musi zakonczyc powodzeniem zeby przerwac zla passe.martwie sie troche bo tych jajek mam tylko 5,troche przy malo.

a ty jutro robisz bete?????

Oj pomyliłam cię z Susełką!
Ja już po- negatyw :( szykuję sie na ostatniego mrozaka- własnie dostałam @ wiec za 2 tyg odbiór- mam nadzieję że biedak przeżyje tę zmianę klimatu...

AgniesiaP
a ty jutro na punkcje czy cos pokrecilam????

A co to za smutasek przy twojej sygnaturze?! dobrze jest, zobaczysz jakie wzorowe komórki będą!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
BetaBeta
oj sorry,ze zapytalam ale przeczytalam w twojej sygnaturce o tej becie.
przytulam...............
ale bedzie dobrze bo ten rodzynek na zimowisku moze okazac sie tym szczesliwym co bedzie tak tam samiutki siedzial.
co do mojego smutaska w sygnaturce moze jutro po usg mordka mu sie rozweseli,ale to sie okaze....
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny

czy ktoras przy dlugim protokole byla na suprefakcie a nie dipherce? i jesli tak - to jaka dawke suprefactu mialyscie do stymulki?
 
lolitka200
witaj niestety nie moge ci pomoc.ja jako analog mialam ten spray do nosa synarela i w dalszym ciagu go mam.
lolitka co to w ogole za lek nie slyszalam....
 
Ostatnia edycja:
chanelini

sa rozne analogi... i w roznych krajach i klinikach stosuje sie rozne. w polsce to prawie wszedzie dipherka leci, tutaj jak bys zapytala co to dipherka to nawet nie wiedza. tutaj sie na suprefakcie jedzie. dzialanie te same generalnie. tez mozna w sprayu albo zastrzykach. ja wybieram zawsze zastrzyk bo te spraye mnie osobiscie nie podchodza
 
czesc dziewczyny.
melduje sie po dzisiejszym usg.jajka pieknie urosly,profesorek bardzo zadowolony.a co najciekawsze jeden pecherzyk-cwaniaczek ostatnio tak sie schowal ze lekarz go nie widzial.dzisiaj liczba jajek wzrosla do 6 szt.i tak 5 pieknie dojrzalych i jeden ciut mniejszy.z tego wszystkiego zapomnialam zapytac ile maja mm.procedura przyspieszona dzisiaj mam ovitrelle wstrzyknac,mam zadzwonic po poludniu o ktorej dokladnie godzinie zrobic ten zastrzyk.16.06 w srode juz punkcja.aha znowu dostalam mase lekow:crinone (progesteron) 8% zel,doxycyclin antybiotyk i estradiol 2 x 1 (ten od jutra).

pozdrawiam wszystkie invitrowki.......
Agniesia trzymam kciuki za dzisiejsza punkcje....

lolitka200
no masz racje co klinika to inne leki.mi osobiscie ten spray podpasowal,nie musialam sie kuc tyle.aha juz dzisiaj spray mam odstawiony,nie musze go wiecej brac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no na 2 dni przed punkcja sie odstawia dziadostwo bo analog wstrzymuje owu a tera chcemy zeby Ci te pecherzyki popekaly.... wsio dobrze... i dzis pewnie ovitrelle bierzesz
 
reklama
Do góry