reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak ty hipo to ja jeszcze gorzej i w niczym to nie przeszkodziło. Serio to nie jest problem. Dzieci leza z prawej i lewej i kazdego najpierw szukalam. A jak juz znakazlam to wiedzialam dlaczego tyle bujakam sie po lekarzach. Uczucie wspaniale i takie niszczace to cale cisnienie ostatnich miesiecy.Nie namawiam cie,zachecam[emoji173]️[emoji173]️
Ja dzisiaj nabylam od kolezanki i sie odwazylam poszukac. Znalazlam tylko jednego, pokazalo sie ladne 174 przez chwilke i potem uciekl. Drugiego nie znalazlam, wiec jakis tydzien sie jeszcze na pewno wstrzymam zanim bede probowac znowu ;) ale na pewno taki gadzet ulatwi zycie w oczekiwaniu na kolejna wizyte :)
Hej dziewczyny oddam wizytę u Paśnika 18 luty na 13. Któraś chętna? Proszę priv
@NadziejaJest ?
 
@tina35
a dziekuje, oprocz paru dolegliwosci nie mam na co narzekac, serio[emoji2]
Brzuch mi sie objawil doslownie z soboty na niedziele i tak sobie powoli rosnie.Odnosnie Intralipidu, chodzi o to zeby nie obciazac zbyt szybko watroby bobto w koncu sam tluszcz i 2500 kalorii. Mi podawali w przeciagu 2 godz, w Pradze nie zorcienczony w 1,5 i jakos to przezylam.Znowu co klinika to cos nowego‍♀️wazne ze zadzialalo.Ciekawa jestem jak tym razem bedzie z jajcobraniem u Ciebie, trzymam kciuki[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
2500 kcal? To musiałaby zapodać 1250ml naraz haha
Paśnik przepisuje z reguły dawkę 100ml 20%, czyli takie 200kcal ;)
U mnie w klinice dają podwójna taka dawkę czyli 200ml (400kcal)

Link do: Intralipid - pfm.pl
 
Dziewczyny moj maz wariat wlasnie kupił mi na walentynki wczasy wiec sie pakuje bo jutro o 9 rano mamy samolot :o stwierdził ze moze tak czas szybciej zleci i troche odpoczniemy wiec wracamy za 8 dni prosto na wizytę i transfer nie wiem czy bede miała tam internet wiec trzymam za was kciuki nawet jesli nie bede sie odzywać 8-)8-)8-)
 
Dziewczyny moj maz wariat wlasnie kupił mi na walentynki wczasy wiec sie pakuje bo jutro o 9 rano mamy samolot :o stwierdził ze moze tak czas szybciej zleci i troche odpoczniemy wiec wracamy za 8 dni prosto na wizytę i transfer nie wiem czy bede miała tam internet wiec trzymam za was kciuki nawet jesli nie bede sie odzywać 8-)8-)8-)
Fajny maż. Odpoczywaj kochana i wracaj do nas szczèśliwie.
 
reklama
Dziewczyny moj maz wariat wlasnie kupił mi na walentynki wczasy wiec sie pakuje bo jutro o 9 rano mamy samolot :o stwierdził ze moze tak czas szybciej zleci i troche odpoczniemy wiec wracamy za 8 dni prosto na wizytę i transfer nie wiem czy bede miała tam internet wiec trzymam za was kciuki nawet jesli nie bede sie odzywać 8-)8-)8-)

I bardzo dobrze chłop to wymyślił, potem będziesz szykować wyprawkę i cie nie wyciągnie na wakacje :) Wypoczywaj i relaksuj się!
 
Do góry