reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie ogarniam tych sztuk. Do tej pory myślałam, że accofil jest w dawce 48mln i 30mln.
W związku z tym, iż to twój pierwszy raz z tym zastrzykiem.... to ja bym zrobiła morfo dwa dni pod rząd. No ale ja to ja... lubię się kłuć [emoji6]
Co do intralipidu: Nie masz uczulenia na soję albo orzeszki ziemne?
Uczylenia nie mam i juz intra bralam.tylko na drugie podejscie Pasnik kazal juz go nie brac a mi to jakos nie pasuje.a accard bralam 2 sztuki od niego i wgl nie kazal robic morfologii[emoji4] teraz kazal.
 
Wlasnie Pasnik dzwonil i kazal chyba na drugi dzoem kuzwa nie pamietam i wtedy ma podjąć decyzje po wynikach czy mam brac drugi zastrzyk

@anett96, oddzwania Ci bezposrednio? bo jak wyslalam wiadomosc to dostalam automatyczna odpowiedz ze do 3 tygodni moze odpowiedziec ale mam nadzieje ze sie zlituje i dzis odpowie, jak sie z nim skontaktowalas ze Ci zadzwonil?
 
@anett96, oddzwania Ci bezposrednio? bo jak wyslalam wiadomosc to dostalam automatyczna odpowiedz ze do 3 tygodni moze odpowiedziec ale mam nadzieje ze sie zlituje i dzis odpowie, jak sie z nim skontaktowalas ze Ci zadzwonil?
No ja właśnie przypominałam się mu wczoraj... I też nic , nawet zwrotki nie dostałam .
Wy tu piszecie że nawet oddzwania...
Jesteśmy trochę rozczarowana... :(
 
reklama
@Kurcia przedstawiam Ci moją córkę która jest z bety w 7dpt 8,4 10dpt 31,5 . Jest ona dowodem że nie liczy się wysokość a przyrost
Cudna [emoji3590]
A beta faktycznie nadaje się do statystyk [emoji51]
@Kurcia mam nadzieje, że mały kurczak pójdzie przykładem koleżanki [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️

Kurde wszystko mnie boli po tym accofilu
Czyli rozbicie jak przy przeziębieniu? Łamanie w kościach?
Robisz morfo dzisiaj czy jutro?

Za was wszystkie [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
Miłego dnia [emoji121][emoji2532]
 
Do góry