reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam pytanie, ponieważ nie dostałam rozpiski zejścia z progesteronu doradzcie mi jak zrobić najlepiej. Od początku brałam 3x1 dopochwowo i 3x2 pod język. W 6 tyg doktor zezwolila zdjęcie dawki popołudniowej. I kazała stopniowo schodzić ale tak żeby brać do 12 tyg. W 8tyg zeszłam z podjęzykowej na noc, jutro planuje to jest 10tydz z podjęzykowej porannej bo strasznie po nich wymiotuje. I potem po tygodniu z jednej dopocheowej i w kolejnym z drugiej dawki dopochwowej. Tylko czy to ma znaczenie czy będzie to poranna dawka czy wieczorna? Pomóżcie;-)
 
Nasz maluszek ma 0.22mm I bijące serduszko
Cudzie trwaj!!!
 

Załączniki

  • 20180709_191355.jpg
    20180709_191355.jpg
    687,8 KB · Wyświetleń: 131
reklama
Do góry