reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Żartowałam Koniczynko:) Ja bym bardzo chciała być bardziej poukładana. Może jakbym nie miała tak fatalnej pamięci, to bym wszystko chowała. A tak to zostawiam na wierzchu żeby nie zapomnieć, że mam coś zrobić. Podobno jak pojawia się dziecko, to kobiety stają się bardziej zorganizowane...ciekawe czy na mnie choć ciut to podziała:)
A roztargnienie zdaża się każdemu...kiedyś pilota do tv znalazłam w lodówce:D
Ja klucze w zamrażarce z mięsem :) wyjść do pracy niemoglam. W niedziele miałam opłacone szkolenie , bilet wstępu był przygotowany w widocznym miejscu. I co... zgubiłam go w trakcie pakowania torebki. Cały dom przeszukałam, ponad godzinę. Już byłam pewna ze przepadnie, przypadkiem znalazłam na szafce w ostatniej chwili i taksówka pojechałam :errr::rofl::rofl::rofl2:
U mnie dzień bez takiej akcji w wersji mini to dzień stracony :rofl:
 
Ja klucze w zamrażarce z mięsem :) wyjść do pracy niemoglam. W niedziele miałam opłacone szkolenie , bilet wstępu był przygotowany w widocznym miejscu. I co... zgubiłam go w trakcie pakowania torebki. Cały dom przeszukałam, ponad godzinę. Już byłam pewna ze przepadnie, przypadkiem znalazłam na szafce w ostatniej chwili i taksówka pojechałam :errr::rofl::rofl::rofl2:
U mnie dzień bez takiej akcji w wersji mini to dzień stracony :rofl:
Kak dobrze wiedziec ze nie tylko ja tak mam [emoji4]
 
Hej dziewczyny, niestety nasz ostatni mrożaczek nie został z nami. Jestem załamana. Nie wiem co mam robić, była to nasza pierwsza procedura. Proszę doradzcie dobre kobiety.
 
reklama
Ja klucze w zamrażarce z mięsem :) wyjść do pracy niemoglam. W niedziele miałam opłacone szkolenie , bilet wstępu był przygotowany w widocznym miejscu. I co... zgubiłam go w trakcie pakowania torebki. Cały dom przeszukałam, ponad godzinę. Już byłam pewna ze przepadnie, przypadkiem znalazłam na szafce w ostatniej chwili i taksówka pojechałam :errr::rofl::rofl::rofl2:
U mnie dzień bez takiej akcji w wersji mini to dzień stracony :rofl:
A w ciąży mózg gorzej trybi więc strach aż myśleć:)
 
Do góry