reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dobrze, ze jutro handlowa:laugh2: matko ale czas leci, zaraz sie bedziesz szykowala na porodowke!
Ja sie szczepie limfocytami, wiec sie zejdzie do konca czerwca pewnie zanim znow zaczne dzialac. Caly czas sobie powtarzam, ze to tylko czas i w koncu minie, byle mi cale zycie na.tym czekaniu nie minelo:/ siory za gledzenie ale przy kazdej @ mam chwile marudzenia. Co nie zmienia faktu, ze ciesze sie z Twojego szczescia tak bardzo bardzo!!! :* :)
Po to jesteśmy abyś nam tu marudziła;-) a nowa klinika już wybrana??
 
reklama
Extra, wczoraj poszłam spać o 1 w nocy w wstałam o 6.30. Moje koty jak konie się zachowują od 5 rano, biegają galopem po całym mieszkaniu [emoji14]
Ale właśnie Nadrobiłam wszystkie wczorajsze posty.
Hehe moj kotel tez nie nalezy do delikatnych jak pierdyknie lapami o podloge to jak kobyla ;)
 
Mi to Pasnik mowil tez, ze jak slabe endo to tym go mozna podrasowac. Ale nie chodzi o to, ze accofil dziala jak estrofem ze endo rosnie, tylko on hamuje procesy autoimmunologiczne, ktore blokuja poprawny wzrost endo.
A jak brałaś accofil? Jak często i ile czasu przed i po transferze?
 
Extra, wczoraj poszłam spać o 1 w nocy w wstałam o 6.30. Moje koty jak konie się zachowują od 5 rano, biegają galopem po całym mieszkaniu [emoji14]
Ale właśnie Nadrobiłam wszystkie wczorajsze posty.
Mój dzisiaj też od 4tej się wściekał. Wczoraj nas cały dzień nie było i zdążył się wyspać na zapas. Galop i skoki na żaluzje w domu :errr:
 
reklama
Ile waży? Moje 5.60 i 6.40 [emoji28] ale ja mam ogólnie duże koty. Zaznaczam duże, nie spasione [emoji28] [emoji23]
6.200
Screenshot_20180506-085438.png
 

Załączniki

  • Screenshot_20180506-085438.png
    Screenshot_20180506-085438.png
    192,3 KB · Wyświetleń: 626
Do góry