reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Hooope86 czyli startujeszj jutro z zastrzykami??? Super :D
Jeśli chodzi o znajomych to teraz co i raz to więcej par ma niestety problemy z płodnościa. Jest to straszne ale prawdziwe.
Wydaje mi się że jest dla nich szansa in vitrowa.
@@never Give up kiedy betujesz?

Ja zaczynam 4 maja z zastrzyki. 15.maj estradiol i LH i pewnie dalej gonapeptyl. Jadę długim protokołem. Krótki u mnie nie przyniósł owocnych jajozbiorow [emoji14] tzn jaja były, ale słabe... Bardzo
 
reklama
@@never Give up kiedy betujesz?

Ja zaczynam 4 maja z zastrzyki. 15.maj estradiol i LH i pewnie dalej gonapeptyl. Jadę długim protokołem. Krótki u mnie nie przyniósł owocnych jajozbiorow [emoji14] tzn jaja były, ale słabe... Bardzo
Ja na razie nie wiem kiedy beta. Ale pewnie w piątek lub sobotę.
Czyli teraz zaciskamy ✊✊✊ aby długi protokół przyniósł upragnione jajeczka.
A bierzesz "dodatki" które stosują nasze dziewczęta @dżoasia @Kurcia @Agniecha1508 na poprawę jajeczek???
 
Śluzy ze ślimaka... :p :D A dokładniej zestaw z Link do: Zestawy Ferinea dla kobiet - suplementy diety - Fertinea sklep internetowy - Ferti Pharm Sp. z o.o. oraz dodatki które ostatnio Asia wrzucala na forum ale one wspomagają piękne endometrium ;)
@Never give up - kochana zapomniałaś podpowiedzieć @Hooope86 - najważniejszego leku doktórki @dżoasia ... duże ilości czerwonego kwachu :p - ja tam się do zaleceń naszej doktórki stosuje codzienne wieczorkiem - bez tego leku ręce sie trzęsą :rofl: ihhaihahhaihah Miłej niedzieli dla Wszystkich :tak:
 
@Never give up - kochana zapomniałaś podpowiedzieć @Hooope86 - najważniejszego leku doktórki @dżoasia ... duże ilości czerwonego kwachu :p - ja tam się do zaleceń naszej doktórki stosuje codzienne wieczorkiem - bez tego leku ręce sie trzęsą :rofl: ihhaihahhaihah Miłej niedzieli dla Wszystkich :tak:
Hahahha faktycznie!!! Moja kulpa :o:p
Miłej i słonecznej niedzieli dziewczyny ... łapmy jak najwięcej naturalnej witaminy D :-) :):-) :)
 
reklama
Miłego dnia Dziewczyny.
Zaraz biorę mój "ulubiony" antybiotyk sumamed. Fujka.
Później zalegnę na balkonie. Właśnie przeglądałam moją teczkę z in vitro. Jak na razie jedna procedura a ona pęka w szwach. Pełno faktur. Może jak się uda, to na spokojnie wszystko podliczę. Na razie nie chcę się dołować. ;)
 
Do góry