reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witamy u nas :) Zostań z nami jeśli chcesz, z nami raźniej :D
Expertką od poprawy męskich żołnierzyków jest @tamiza :D może Ci podpowie jaki wycisk swojemu lubemu dawała :D
Asia patrząc oczami męża to bardziej ze mnie sadystka. Grunt że działałam skutecznie
Witajcie wszystkie forumowiczki:) Podczytuje Was od dawna, myślałam, że lada moment dołączę do Was, jednak życie kolejny raz daje mi lekcję pokory. W skrócie - mój mąż ma azoospermię, jest po operacji żpn, ostatnio przeszedł biopsję cienkoigłową, z którą wiązaliśmy ogromne nadzieje, jednak w badaniu doraźnym nie znaleziono żadnego żywego plemnika (hormony i genetyka w normie). Szukam pocieszenia- czy może jest ktoś, kto miał podobny problem, a jednak udało się znaleźć żywe plemniki po przebadaniu pobranej tkanki lub m-tese??
Trzymam kciuki, za każdą z Was, za każdą pozytywną betę!!! kiedy pokazujecie swoje piękne okrągłe brzuszki lub zdjęcia pociech, naprawdę wraca wiara, że obecna medycyna działa cuda...na swój cud też może kiedyś się doczekam:)
Witaj
Tak jak @dżoasia już Ci napisała u nas wyglądało to bardzo podobnie.
Ogólnie od początku lekarze sugerowali dawce. Nasza determinacja i upór dała efekt w postaci środowej pozytywnej bety.
Mąż jest po 3 pełnych biopsjach
Z 1 nie udało się uzyskać ani jednego plemnika do zapłodnienia
2 po 3 miesiącach suplementacji dała nam 30 szt plemników niestety nie wskazywały ruchu postepowego. Z zapłodnionych 6 komórek 3 zaczęły się dzielić następnie 2 zatrzymały się w rozwoju i miałam transfer jednej wczesnej blastocysty - niestety beta zerowa
Kolejna procedura od nowa i kolejne miesiące suplementacji męża
Pobrali już dużo więcej plemników które po dodaniu pozywki wykazały minimalny ruch postepowy
Zapłodniły się wszystkiego 6 komórek. Mieliśmy trzy 3dniowe 8 A i trzy piękne blastocysty.
Mam nadzieję że że teraz właśnie dwa maluchy 3dniowe zostaną ze mną do grudnia. Jutro mam kolejną bete i zobaczymy jak się sprawy mają
Życzę Wam dużo wytrwałości i cierpliwości ale jak widać warto
 
reklama
Jeśli mogę zapytać szczegółowo ...jakie zarodki miałaś w 1 i 2 szczęśliwym podejściu ?
W pierwszej procedurze mialam zarodki 3 dniowe określane jako bardzo dobre. W drugiej 5cio dniowe. Transfer świeży po punkcji zarodek 4bb nieudany. Udany transfer blastocysty 1, byla bardzo późna i nie miała zadnych oznaczeń literowych i blastocysty 3 cc. Dr oceniła jako kiepskie i kazała uzbroić się w cierpliwość ;-)

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zreszta jak obrobimy im bankomaty to zmiany hipoteki nie zauważa bo będą skupieni na szukaniu nas. ;))

Dzisiaj stylowe zakupy jadę sobie kupic coś na pocieszenie. Miłego popołudnia moje panie! [emoji6]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wczoraj w zarze zaszalalam[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia patrząc oczami męża to bardziej ze mnie sadystka. Grunt że działałam skutecznie

Witaj
Tak jak @dżoasia już Ci napisała u nas wyglądało to bardzo podobnie.
Ogólnie od początku lekarze sugerowali dawce. Nasza determinacja i upór dała efekt w postaci środowej pozytywnej bety.
Mąż jest po 3 pełnych biopsjach
Z 1 nie udało się uzyskać ani jednego plemnika do zapłodnienia
2 po 3 miesiącach suplementacji dała nam 30 szt plemników niestety nie wskazywały ruchu postepowego. Z zapłodnionych 6 komórek 3 zaczęły się dzielić następnie 2 zatrzymały się w rozwoju i miałam transfer jednej wczesnej blastocysty - niestety beta zerowa
Kolejna procedura od nowa i kolejne miesiące suplementacji męża
Pobrali już dużo więcej plemników które po dodaniu pozywki wykazały minimalny ruch postepowy
Zapłodniły się wszystkiego 6 komórek. Mieliśmy trzy 3dniowe 8 A i trzy piękne blastocysty.
Mam nadzieję że że teraz właśnie dwa maluchy 3dniowe zostaną ze mną do grudnia. Jutro mam kolejną bete i zobaczymy jak się sprawy mają
Życzę Wam dużo wytrwałości i cierpliwości ale jak widać warto

Czyli dla poprawy nasienia naszych panów wysyłamy mężów do remizki. ;)))!)!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
;)
6eed96e0679abc47e39022574080e8e1.jpg


Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Cudnie! Gratuluje i teraz kciuki za piękny przyrost!

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry